Search
-
Up to 10% off250g - 2000g
Regular price From €12,59 EURSale price From €12,59 EUR Regular priceUnit price €50,36 per kg€13,99 EUR -
300g
Regular price €14,99 EURSale price €14,99 EUR Regular priceUnit price €49,97 per kg -
Up to 10% offapprox. 3 x 450g
Regular price €29,24 EURSale price €29,24 EUR Regular priceUnit price €21,66 per kg€32,49 EUR -
500g - 1500g
Regular price From €13,49 EURSale price From €13,49 EUR Regular priceUnit price €29,33 per kg€13,49 EUR -
Up to 10% off2800g
Regular price €114,29 EURSale price €114,29 EUR Regular priceUnit price €40,82 per kg€126,99 EUR -
Up to 10% off2 x approx. 200g
Regular price €7,19 EURSale price €7,19 EUR Regular priceUnit price €8,99 per kg€7,99 EUR -
Irish Tomahawk Steak, whole piece
0.8 - 1.5 kg
Regular price From €81,99 EURSale price From €81,99 EUR Regular priceUnit price €90,99 per kg -
Up to 10% offmin. 2x 350g
Regular price €26,54 EURSale price €26,54 EUR Regular priceUnit price €37,91 per kg€29,49 EUR -
Salami Küsschen - Chorizo 500g
500g
Regular price €31,99 EURSale price €31,99 EUR Regular priceUnit price €63,98 per kg -
Up to 10% off350g - 2000g
Regular price From €17,54 EURSale price From €17,54 EUR Regular priceUnit price €50,11 per kg€19,49 EUR -
Cipressi in Chianti - Porchetta Baked in a Wood-Fired Oven
100 g
Regular price €10,49 EURSale price €10,49 EUR Regular priceUnit price €104,90 per kg€9,49 EUR -
Only 6 leftRegular price €39,95 EURSale price €39,95 EUR Regular priceUnit price per€39,95 EUR -
Up to 10% off1300-1700g
Regular price From €35,54 EURSale price From €35,54 EUR Regular priceUnit price €27,34 per kg€39,49 EUR -
Up to 10% offmin. 550g
Regular price €5,39 EURSale price €5,39 EUR Regular priceUnit price €9,80 per kg€5,99 EUR -
Levoni salami with black truffle
80g
Regular price €9,49 EURSale price €9,49 EUR Regular priceUnit price €118,63 per kg -
250g - 2000g
Regular price From €24,49 EURSale price From €24,49 EUR Regular priceUnit price €97,96 per kg€24,49 EUR