Search
-

200g - 2000g
Regular price From €41,99 EURSale price From €41,99 EUR Regular priceUnit price €208,49 per kg€0,00 EUR -
1000g
Regular price €9,49 EURSale price €9,49 EUR Regular priceUnit price €9,49 per kg -
Up to 11% offSchröder's Saargriller Package
Regular price €33,74 EURSale price €33,74 EUR Regular priceUnit price per€37,96 EUR -
3 ribs of Red Heifer Prime Selection (including fillet, excluding entrecote) for dry aging
min. 12kg
Regular price From €449,49 EURSale price From €449,49 EUR Regular priceUnit price €37,46 per kg -
Regular price From €25,00 EURSale price From €25,00 EUR Regular priceUnit price per -
1600g
Regular price €35,49 EURSale price €35,49 EUR Regular priceUnit price €23,66 per kg -
Classic Griller Party Box 5 KG
Regular price €71,17 EURSale price €71,17 EUR Regular priceUnit price per€71,17 EUR -
350g - 2000g
Regular price From €24,99 EURSale price From €24,99 EUR Regular priceUnit price €71,40 per kg -
Up to 20% offPro D2 575 Schwarz (Pelletgrill)
Only 4 leftRegular price €799,00 EURSale price €799,00 EUR Regular priceUnit price per€999,90 EUR -
Australian Wagyu Entrecôte - Ribeye (8+)
350g - 2000g
Regular price From €111,49 EURSale price From €111,49 EUR Regular priceUnit price €318,54 per kg€111,49 EUR -
Rogue PRO & PRO-S Unterschrank, Schwarz
Only 7 leftRegular price €199,00 EURSale price €199,00 EUR Regular priceUnit price per€199,00 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €18,99 EURSale price From €18,99 EUR Regular priceUnit price €75,96 per kg€0,00 EUR -
White Tiger Prawns - Ready to Cook
1000g / Ready to cook
Regular price €199,99 EURSale price €199,99 EUR Regular priceUnit price €199,99 per kg -
Up to 10% offRegular price €53,05 EURSale price €53,05 EUR Regular priceUnit price €16,32 per kg€58,95 EUR -
600g
Regular price €30,49 EURSale price €30,49 EUR Regular priceUnit price €50,82 per kg -
Einmachgläser mit schwarzem Schraubdeckel – 6 Stück
6 Stück
Regular price €4,49 EURSale price €4,49 EUR Regular priceUnit price €0,75 per item
