Search
-
Regular price From €3,50 EURSale price From €3,50 EUR Regular priceUnit price per -
Sold outDry-Aged Pasture-Raised Pork Chop, 200 g [TKF]
200g
Regular price €11,49 EURSale price €11,49 EUR Regular priceUnit price €57,45 per kg€11,49 EUR -
Up to 77% offSold outRoast pork on a bed of vegetables
110g
Regular price €2,49 EURSale price €2,49 EUR Regular priceUnit price €22,64 per kg€10,99 EUR -
Sold out6000g TKF
Regular price From €169,49 EURSale price From €169,49 EUR Regular priceUnit price €28,25 per kg -
Up to 10% offSold out300g
Regular price From €13,49 EURSale price From €13,49 EUR Regular priceUnit price €59,97 per kg€13,49 EUR -
Sold outPork Belly Slices from Pasture-Raised Pigs, 500g [Frozen]
500g
Regular price €20,99 EURSale price €20,99 EUR Regular priceUnit price €41,98 per kg€20,99 EUR -
Sold out -
Sold out2200 - 4900g
Regular price From €169,99 EURSale price From €169,99 EUR Regular priceUnit price per€169,99 EUR -
Up to 30% offSold outArgentina whole fillet with chain and head
1300g
Regular price From €99,04 EURSale price From €99,04 EUR Regular priceUnit price €82,53 per kg€141,49 EUR -
Sold outRegular price €89,99 EURSale price €89,99 EUR Regular priceUnit price per -
Sold outRegular price €65,44 EURSale price €65,44 EUR Regular priceUnit price per -
Up to 10% offSold outSimmentaler Tom and Jerry Steak
3800g
Regular price From €40,04 EURSale price From €40,04 EUR Regular priceUnit price €36,40 per kg€44,49 EUR -
Sold out
-
Sold outGerman venison leg with bone - 1800g [TKF]
1800g TKF
Regular price €48,99 EURSale price €48,99 EUR Regular priceUnit price €27,22 per kg -
Sold outGerman Wagyu Fillet 200g [TKF]
200g
Regular price €56,49 EURSale price €56,49 EUR Regular priceUnit price €282,45 per kg -
Sold outLobster tails - approx. 375 to 400g [TKF]
400g TKF
Regular price €65,49 EURSale price €65,49 EUR Regular priceUnit price €163,73 per kg