Search
-
Up to 10% off2 x 200g
Regular price €22,04 EURSale price €22,04 EUR Regular priceUnit price €55,10 per kg€24,49 EUR -
approx. 1000g
Regular price €24,49 EURSale price €24,49 EUR Regular priceUnit price €24,49 per kg -
200g - 1000g
Regular price From €2,99 EURSale price From €2,99 EUR Regular priceUnit price €14,95 per kg -
1000g
Regular price €13,99 EURSale price €13,99 EUR Regular priceUnit price €13,99 per kg -
Pork cheese in a jar from pasture-raised pigs
210g
Regular price €13,49 EURSale price €13,49 EUR Regular priceUnit price €64,24 per kg€13,49 EUR -
Up to 10% off0.5 – 1.8 kg
Regular price From €51,29 EURSale price From €51,29 EUR Regular priceUnit price €53,99 per kg€0,00 EUR -
Dietzel Duroc Pork - Holiday Box
approx. 3600g
Regular price €119,99 EURSale price €119,99 EUR Regular priceUnit price €33,33 per kg -
Spare ribs - belly pork, whole, approx. 4500g
approx. 4500g
Regular price €42,49 EURSale price €42,49 EUR Regular priceUnit price €9,44 per kg€42,49 EUR -
1500g
Regular price €7,99 EURSale price €7,99 EUR Regular priceUnit price €5,33 per kg -
Up to 10% offPork hock - foreleg, cured, 3 x 650g
3 x approx. 650g
Regular price €8,54 EURSale price €8,54 EUR Regular priceUnit price €4,38 per kg€9,49 EUR -
Dietzel Duroc Pork - Smoke Box
approx. 4500g
Regular price €139,99 EURSale price €139,99 EUR Regular priceUnit price €31,11 per kg -
1000g
Regular price €13,99 EURSale price €13,99 EUR Regular priceUnit price €13,99 per kg -
250g
Regular price €4,99 EURSale price €4,99 EUR Regular priceUnit price €19,96 per kg€4,99 EUR -
-
Dietzel Duroc Pork - Grill & Smoke
approx. 6600g
Regular price €199,99 EURSale price €199,99 EUR Regular priceUnit price €30,30 per kg -
approx. 1000g
Regular price €4,49 EURSale price €4,49 EUR Regular priceUnit price €4,49 per kg