Search
-
Up to 10% offapprox. 2000g
Regular price €60,29 EURSale price €60,29 EUR Regular priceUnit price €30,15 per kg€66,99 EUR -
Up to 10% offGuinea fowl breast fillet Supreme 4x200g
approx. 4 x 200g
Regular price €32,84 EURSale price €32,84 EUR Regular priceUnit price €41,05 per kg€36,49 EUR -
Up to 10% offOrganic free-range chicken breast 2 x 162.5g
approx. 2 x 162.5g
Regular price €24,29 EURSale price €24,29 EUR Regular priceUnit price €74,74 per kg€26,99 EUR -
Up to 10% offQuails fresh. Pleine Saveur (2 pieces)
min. 2x 175g
Regular price €11,69 EURSale price €11,69 EUR Regular priceUnit price €33,40 per kg€12,99 EUR -
Up to 10% offapprox. 3 x 450g
Regular price €29,24 EURSale price €29,24 EUR Regular priceUnit price €21,66 per kg€32,49 EUR -
Up to 10% offmin. 2x 350g
Regular price €26,54 EURSale price €26,54 EUR Regular priceUnit price €37,91 per kg€29,49 EUR -
Up to 10% offPan-fried poultry meatballs - 2 x 80g
160g
Regular price €5,39 EURSale price €5,39 EUR Regular priceUnit price €33,69 per kg€5,99 EUR -
Arg. hare saddle fillets - 1000g [TKF]
1000g TKF
Regular price €65,99 EURSale price €65,99 EUR Regular priceUnit price €65,99 per kg -
Up to 10% offmin. 300g
Regular price €7,64 EURSale price €7,64 EUR Regular priceUnit price €25,47 per kg€8,49 EUR -
Up to 10% offapprox. 1500g
Regular price €27,89 EURSale price €27,89 EUR Regular priceUnit price €18,59 per kg€30,99 EUR -
Only 7 leftRegular price €11,90 EURSale price €11,90 EUR Regular priceUnit price per€11,90 EUR -
Up to 10% offEnglert Delicatessen - Poultry Roast Jus 6 x 350ml
6 x 350ml
Regular price €34,19 EURSale price €34,19 EUR Regular priceUnit price €16,28 per kg€37,99 EUR -
BIO Feinkost Englert - Boney Poultry Bone Broth 6 x 440ml
6 x 440ml
Regular price €44,99 EURSale price €44,99 EUR Regular priceUnit price €17,04 per kg -
Up to 18% offRäucherchips Poultry 700g (17833)
Only 5 leftRegular price €6,99 EURSale price €6,99 EUR Regular priceUnit price per€8,49 EUR -
Up to 10% offapprox. 1.6 kg
Regular price €28,79 EURSale price €28,79 EUR Regular priceUnit price €17,99 per kg€31,99 EUR -
Up to 20% off250g - 500g
Regular price From €15,59 EURSale price From €15,59 EUR Regular priceUnit price €119,92 per kg€19,49 EUR