Search
-
Up to 20% offup to 3700g (depending on the package)
Regular price From €13,99 EURSale price From €13,99 EUR Regular priceUnit price €78,38 per kg€224,98 EUR -
Up to 7% offAmerican-Style Beef Burger Patties, 6 x 200 g [Frozen]
6 x 200g
Regular price €31,04 EURSale price €31,04 EUR Regular priceUnit price €25,87 per kg€33,49 EUR -
Up to 10% offSimmental Short Ribs 1Kg - 1.5 Kg
1500 g
Regular price From €21,14 EURSale price From €21,14 EUR Regular priceUnit price €20,99 per kg€23,49 EUR -
Up to 10% offSchwamm's Beef Brisket approx. 800g
approx. 800g
Regular price €23,84 EURSale price €23,84 EUR Regular priceUnit price €29,80 per kg€26,49 EUR -

350g - 2000g
Regular price From €40,49 EURSale price From €40,49 EUR Regular priceUnit price €115,69 per kg€40,49 EUR -
Up to 10% off350g - 2000g
Regular price From €17,54 EURSale price From €17,54 EUR Regular priceUnit price €50,11 per kg€19,49 EUR -
350g- 2000g
Regular price From €19,49 EURSale price From €19,49 EUR Regular priceUnit price €55,69 per kg -
Up to 10% off250g - 2000g
Regular price From €12,59 EURSale price From €12,59 EUR Regular priceUnit price €50,36 per kg€13,99 EUR -
Up to 20% offup to 3700g (depending on the package)
Regular price From €13,99 EURSale price From €13,99 EUR Regular priceUnit price €78,38 per kg€224,98 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €24,49 EURSale price From €24,49 EUR Regular priceUnit price €97,96 per kg€24,49 EUR -
Iberico Dry Aged Tomahawk [TKF]
500g - 1700g
Regular price From €48,99 EURSale price From €48,99 EUR Regular priceUnit price €97,30 per kg€48,99 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €19,49 EURSale price From €19,49 EUR Regular priceUnit price €77,96 per kg -
Up to 20% offup to 3700g (depending on the package)
Regular price From €13,99 EURSale price From €13,99 EUR Regular priceUnit price €78,38 per kg€224,98 EUR -
Up to 20% offup to 3700g (depending on the package)
Regular price From €13,99 EURSale price From €13,99 EUR Regular priceUnit price €78,38 per kg€224,98 EUR -
> 3700g
Regular price €289,99 EURSale price €289,99 EUR Regular priceUnit price per -
> 2300g
Regular price €219,99 EURSale price €219,99 EUR Regular priceUnit price per
