Search
-
2200g
Regular price €114,99 EURSale price €114,99 EUR Regular priceUnit price €44,92 per kg -

1500g - 1800g
Regular price €45,99 EURSale price €45,99 EUR Regular priceUnit price €30,66 per kg€45,99 EUR -
Bratenkorb/Rippenhalter M, S (117557)
Only 3 leftRegular price €49,00 EURSale price €49,00 EUR Regular priceUnit price per€49,00 EUR -
ATL Gunpowder Finish (Grillgewürz)
Only 2 leftRegular price €13,90 EURSale price €13,90 EUR Regular priceUnit price per€13,90 EUR -
Arg. hare saddle fillets - 1000g [TKF]
1000g TKF
Regular price €65,99 EURSale price €65,99 EUR Regular priceUnit price €65,99 per kg -
Up to 10% off1000g
Regular price €43,19 EURSale price €43,19 EUR Regular priceUnit price €43,19 per kg€47,99 EUR -
Up to 20% off130g
Regular price From €25,52 EURSale price From €25,52 EUR Regular priceUnit price €196,31 per kg€31,99 EUR -
Up to 10% off250g - 2000g
Regular price From €10,34 EURSale price From €10,34 EUR Regular priceUnit price €41,36 per kg€11,49 EUR -
approx. 1000g
Regular price €24,49 EURSale price €24,49 EUR Regular priceUnit price €24,49 per kg -
Englert Delicatessen - Roast Jus Mix 6 x 350ml
6 x 350ml
Regular price €37,99 EURSale price €37,99 EUR Regular priceUnit price €18,09 per kg -
Regular price €189,60 EURSale price €189,60 EUR Regular priceUnit price per -
Dr. Reuter's - Buddy's Choice Monatsration 30 x 800g
Regular price €140,40 EURSale price €140,40 EUR Regular priceUnit price per -
Regular price €140,40 EURSale price €140,40 EUR Regular priceUnit price per -
Regular price €169,99 EURSale price €169,99 EUR Regular priceUnit price per -
Only 9 leftRegular price €39,99 EURSale price €39,99 EUR Regular priceUnit price per€39,99 EUR -
Pork Loin from the Weide Pig, 230 g [Frozen]
230g
Only 5 leftRegular price €8,99 EURSale price €8,99 EUR Regular priceUnit price €39,09 per kg€8,99 EUR
