Search
-
Gran Parino Salmon 360g - 2000g
2 x 180g
Regular price From €4,99 EURSale price From €4,99 EUR Regular priceUnit price €13,86 per kg -
approx. 700g
Regular price From €8,49 EURSale price From €8,49 EUR Regular priceUnit price €12,21 per kg€8,49 EUR -
Teutschenthaler Natural Meat - Knackwurst Package
approx. 1900g
Regular price €74,99 EURSale price €74,99 EUR Regular priceUnit price €39,47 per kg -
Up to 10% off16 x 80g
Regular price €27,44 EURSale price €27,44 EUR Regular priceUnit price €21,44 per kg€30,49 EUR -
Up to 10% off4 x 100g
Regular price €8,09 EURSale price €8,09 EUR Regular priceUnit price €20,23 per kg€8,99 EUR -
150g
Regular price €8,99 EURSale price €8,99 EUR Regular priceUnit price €59,93 per kg -
Up to 10% off4 x 70g
Regular price €8,09 EURSale price €8,09 EUR Regular priceUnit price €28,89 per kg€8,99 EUR -
200g - 1000g
Regular price From €2,99 EURSale price From €2,99 EUR Regular priceUnit price €14,95 per kg -
600g
Regular price €27,49 EURSale price €27,49 EUR Regular priceUnit price €45,82 per kg -
Original Iberian raw ham - 60g
60g
Regular price €9,99 EURSale price €9,99 EUR Regular priceUnit price €166,50 per kg€8,99 EUR -
100g
Regular price €3,49 EURSale price €3,49 EUR Regular priceUnit price €34,90 per kg -
100g
Regular price €3,49 EURSale price €3,49 EUR Regular priceUnit price €34,90 per kg -
2 x 180g
Regular price From €5,99 EURSale price From €5,99 EUR Regular priceUnit price €16,64 per kg -
2550g
Regular price €104,99 EURSale price €104,99 EUR Regular priceUnit price €41,17 per kg -
Lyoner - meat sausage with cheese
400 g
Regular price €10,49 EURSale price €10,49 EUR Regular priceUnit price €26,23 per kg -
Up to 10% offKreutzer's Chili Cheese Brats, 5 x 100g, frozen
5 x 100g
Regular price €19,79 EURSale price €19,79 EUR Regular priceUnit price €39,58 per kg€21,99 EUR