Search
-
Up to 10% off900g
Regular price €34,19 EURSale price €34,19 EUR Regular priceUnit price €37,99 per kg€37,99 EUR -
Up to 10% offSimmental Burger Patties 2x200g [TKF]
2 x 200g
Regular price €10,34 EURSale price €10,34 EUR Regular priceUnit price €25,85 per kg€11,49 EUR -
Up to 10% off250g - 2000g
Regular price From €17,09 EURSale price From €17,09 EUR Regular priceUnit price €68,36 per kg€18,99 EUR -
Up to 10% off1000g TKF
Regular price From €15,79 EURSale price From €15,79 EUR Regular priceUnit price €25,19 per kg€17,54 EUR -
1500g
Regular price €30,49 EURSale price €30,49 EUR Regular priceUnit price €20,33 per kg -
200g - 2000g
Regular price From €25,49 EURSale price From €25,49 EUR Regular priceUnit price €127,45 per kg€25,49 EUR -
Up to 10% offapprox. 1000g
Regular price €14,39 EURSale price €14,39 EUR Regular priceUnit price €14,39 per kg€15,99 EUR -
Charolais Burger Patties, 2 x 200 g [Frozen]
2 x 200g
Regular price €11,49 EURSale price €11,49 EUR Regular priceUnit price €28,73 per kg€10,99 EUR -
800g - 2000g
Regular price From €61,99 EURSale price From €61,99 EUR Regular priceUnit price €77,21 per kg -
Up to 10% off1000g
Regular price €43,19 EURSale price €43,19 EUR Regular priceUnit price €43,19 per kg€47,99 EUR -
Arg. hare saddle fillets - 1000g [TKF]
1000g TKF
Regular price €65,99 EURSale price €65,99 EUR Regular priceUnit price €65,99 per kg -
250g - 2000g
Regular price From €17,99 EURSale price From €17,99 EUR Regular priceUnit price €71,96 per kg -
Up to 10% off1300-1700g
Regular price From €35,54 EURSale price From €35,54 EUR Regular priceUnit price €27,34 per kg€39,49 EUR -
Up to 10% off1200g
Regular price €20,24 EURSale price €20,24 EUR Regular priceUnit price €16,87 per kg€22,49 EUR -
800g
Regular price €24,99 EURSale price €24,99 EUR Regular priceUnit price €31,24 per kg -
Up to 10% off2800g
Regular price €114,29 EURSale price €114,29 EUR Regular priceUnit price €40,82 per kg€126,99 EUR