Search
-
Teutschenthaler natural meat - fine selection
approx. 2280g
Regular price €74,99 EURSale price €74,99 EUR Regular priceUnit price €32,89 per kg -
200g - 1000g
Regular price From €19,49 EURSale price From €19,49 EUR Regular priceUnit price €96,99 per kg€19,49 EUR -
350g - 2000g
Regular price From €41,49 EURSale price From €41,49 EUR Regular priceUnit price €118,54 per kg€41,49 EUR -
Blackstone 28 Griddle grill station
Power 10 kW
Regular price €549,99 EURSale price €549,99 EUR Regular priceUnit price per -
Vulcano Vesper - Gourmet Package
925g
Regular price €59,99 EURSale price €59,99 EUR Regular priceUnit price €64,85 per kg -
Up to 10% offSchwenkersteaks No. 1 - 10 pieces (2200g)
2200g
Regular price €27,89 EURSale price €27,89 EUR Regular priceUnit price €13,95 per kg€30,99 EUR -
Salsa Fresh Tomatillo & Lime (Sauce)
Only 2 leftRegular price €9,90 EURSale price €9,90 EUR Regular priceUnit price per€9,90 EUR -
350g - 2000g
Regular price From €27,49 EURSale price From €27,49 EUR Regular priceUnit price €78,54 per kg€27,49 EUR -
Irish Tomahawk Steak, whole piece
0.8 - 1.5 kg
Regular price From €81,99 EURSale price From €81,99 EUR Regular priceUnit price €90,99 per kg -
Iberico Dry Aged Roast Beef [TKF]
250 - 2000g
Regular price From €27,49 EURSale price From €27,49 EUR Regular priceUnit price €109,96 per kg€27,49 EUR -
200g BMS 8-9
Regular price €63,99 EURSale price €63,99 EUR Regular priceUnit price €319,95 per kg -
TSUME - Chef's knife Gyoto Abalone
Regular price €139,00 EURSale price €139,00 EUR Regular priceUnit price per -
Spareribs - St. Louis Cut 10kg Party Box
10-12 pieces - 10kg Party Box
Regular price €96,49 EURSale price €96,49 EUR Regular priceUnit price €9,65 per kg€0,00 EUR -

250g - 2000g
Regular price From €19,99 EURSale price From €19,99 EUR Regular priceUnit price €79,96 per kg -
Up to 10% off350g - 2000g
Regular price From €17,54 EURSale price From €17,54 EUR Regular priceUnit price €50,11 per kg€19,49 EUR -
210g
Regular price €16,99 EURSale price €16,99 EUR Regular priceUnit price €80,90 per kg
