Search
-
Australian Wagyu Roast Beef (8+)
250g - 2000g
Regular price From €37,49 EURSale price From €37,49 EUR Regular priceUnit price €149,96 per kg€0,00 EUR -
200g - 1000g
Regular price From €19,49 EURSale price From €19,49 EUR Regular priceUnit price €96,99 per kg€19,49 EUR -
Up to 10% off18 pcs
Regular price €8,09 EURSale price €8,09 EUR Regular priceUnit price €44,94 per kg€8,99 EUR -
Regular price €19,90 EURSale price €19,90 EUR Regular priceUnit price per€19,90 EUR -
200g - 2000g
Regular price From €17,49 EURSale price From €17,49 EUR Regular priceUnit price €87,45 per kg -
Up to 10% off350g - 2000g
Regular price From €17,54 EURSale price From €17,54 EUR Regular priceUnit price €50,11 per kg€19,49 EUR -
Up to 10% off
200g - 2000g
Regular price From €29,69 EURSale price From €29,69 EUR Regular priceUnit price €148,45 per kg€32,99 EUR -
Dietzel Duroc Pork Ribs All You Can Box
approx. 5700g
Regular price €109,99 EURSale price €109,99 EUR Regular priceUnit price €19,30 per kg -
Up to 10% offSimmental Burger Patties 2x200g [TKF]
2 x 200g
Regular price €10,34 EURSale price €10,34 EUR Regular priceUnit price €25,85 per kg€11,49 EUR -
Up to 10% off250g - 2000g
Regular price From €10,34 EURSale price From €10,34 EUR Regular priceUnit price €41,36 per kg€11,49 EUR -
Teutschenthaler natural meat - fine selection
approx. 2280g
Regular price €74,99 EURSale price €74,99 EUR Regular priceUnit price €32,89 per kg -
Up to 10% off1000g TKF
Regular price From €15,79 EURSale price From €15,79 EUR Regular priceUnit price €25,19 per kg€17,54 EUR -
Up to 27% offOnly 2 leftRegular price €9,50 EURSale price €9,50 EUR Regular priceUnit price per€12,99 EUR -
Up to 10% off1000g
Regular price €27,89 EURSale price €27,89 EUR Regular priceUnit price €27,89 per kg€30,99 EUR -
Roast suckling pig, min. 1.5kg
1500 g
Regular price €47,49 EURSale price €47,49 EUR Regular priceUnit price €31,66 per kg -
250g - 2000g
Regular price From €16,99 EURSale price From €16,99 EUR Regular priceUnit price €67,96 per kg
