Search
-
250g - 2000g
Regular price From €14,99 EURSale price From €14,99 EUR Regular priceUnit price €59,96 per kg€14,99 EUR -
German wild boar goulash - 2500g [TKF]
2500g TKF
Regular price €59,49 EURSale price €59,49 EUR Regular priceUnit price €23,80 per kg -
250g - 1000g
Regular price From €20,49 EURSale price From €20,49 EUR Regular priceUnit price €81,96 per kg -
500 g
Regular price €17,49 EURSale price €17,49 EUR Regular priceUnit price €34,98 per kg -
2200g
Regular price €114,99 EURSale price €114,99 EUR Regular priceUnit price €44,92 per kg -

New Zealand Lamb Sirloin Steak
700 g
Regular price From €31,49 EURSale price From €31,49 EUR Regular priceUnit price €44,99 per kg -
900g - 1200g
Only 8 leftRegular price From €101,99 EURSale price From €101,99 EUR Regular priceUnit price €113,32 per kg€101,99 EUR -
Spareribs - St. Louis Cut 10kg Party Box
10-12 pieces - 10kg Party Box
Regular price €96,49 EURSale price €96,49 EUR Regular priceUnit price €9,65 per kg€0,00 EUR -
approx. 800g
Regular price From €7,99 EURSale price From €7,99 EUR Regular priceUnit price €9,99 per kg€0,00 EUR -
Pork Loin from the Weide Pig, 230 g [Frozen]
230g
Only 5 leftRegular price €8,99 EURSale price €8,99 EUR Regular priceUnit price €39,09 per kg€8,99 EUR -
Up to 10% off2 x approx. 200g
Regular price €7,19 EURSale price €7,19 EUR Regular priceUnit price €8,99 per kg€7,99 EUR -
Hof am Mühlenbach - beef boxes
3200 - 6500g
Regular price From €142,99 EURSale price From €142,99 EUR Regular priceUnit price per -
Welsh lamb loin 4 x 175g [TKF]
4 x 175g TKF
Regular price €59,99 EURSale price €59,99 EUR Regular priceUnit price €85,70 per kg -

700 - 1000 g
Regular price €52,49 EURSale price €52,49 EUR Regular priceUnit price €74,99 per kg -
Up to 10% offKreutzers BEEF Chili Cheese Brats 5 x 80g, frozen
5 x 80g
Regular price €19,79 EURSale price €19,79 EUR Regular priceUnit price €49,48 per kg€21,99 EUR -
Roast pork with crackling from the leg - approx. 2280g
2280g
Regular price €23,49 EURSale price €23,49 EUR Regular priceUnit price €10,30 per kg
