Search
-
Up to 10% offmin. 2x 350g
Regular price €26,54 EURSale price €26,54 EUR Regular priceUnit price €37,91 per kg€29,49 EUR -
Up to 10% off5 x 60g
Regular price €8,54 EURSale price €8,54 EUR Regular priceUnit price €28,47 per kg€9,49 EUR -
350g - 2000g
Regular price From €28,49 EURSale price From €28,49 EUR Regular priceUnit price €81,40 per kg -
Up to 10% offLyoner - ring-shaped meat sausage
400 g
Regular price €7,64 EURSale price €7,64 EUR Regular priceUnit price €19,10 per kg€8,49 EUR -
1850g
Regular price €23,99 EURSale price €23,99 EUR Regular priceUnit price €12,97 per kg -
100g
Regular price €3,49 EURSale price €3,49 EUR Regular priceUnit price €34,90 per kg -
Miyazaki-gyu Wagyu Entrecote (Ribeye)
200g BMS 8-9
Only 1 leftRegular price €57,99 EURSale price €57,99 EUR Regular priceUnit price €289,95 per kg -
Arg. hare saddle fillets - 1000g [TKF]
1000g TKF
Regular price €65,99 EURSale price €65,99 EUR Regular priceUnit price €65,99 per kg -
Up to 10% off200g-2000g
Regular price From €17,99 EURSale price From €17,99 EUR Regular priceUnit price €89,95 per kg€19,99 EUR -
Up to 10% off1200g
Regular price €20,24 EURSale price €20,24 EUR Regular priceUnit price €16,87 per kg€22,49 EUR -
200g BMS 8-9
Only 8 leftRegular price €57,99 EURSale price €57,99 EUR Regular priceUnit price €289,95 per kg -
Up to 15% offRegular price From €26,34 EURSale price From €26,34 EUR Regular priceUnit price €26,29 per kg€30,99 EUR -
350g- 2000g
Regular price From €19,49 EURSale price From €19,49 EUR Regular priceUnit price €55,69 per kg -
Up to 10% off900g
Regular price €34,19 EURSale price €34,19 EUR Regular priceUnit price €37,99 per kg€37,99 EUR -
Australian Wagyu Entrecôte - Ribeye (8+)
350g - 2000g
Regular price From €111,49 EURSale price From €111,49 EUR Regular priceUnit price €318,54 per kg€111,49 EUR -
Up to 10% off250g - 2000g
Regular price From €12,59 EURSale price From €12,59 EUR Regular priceUnit price €50,36 per kg€13,99 EUR