Search
-
Up to 10% off1000g
Regular price €27,89 EURSale price €27,89 EUR Regular priceUnit price €27,89 per kg€30,99 EUR -
Roast suckling pig, min. 1.5kg
1500 g
Regular price €47,49 EURSale price €47,49 EUR Regular priceUnit price €31,66 per kg -
Up to 10% offBeef roulades, sliced, 5 x 200g
5 x 200g
Regular price €29,69 EURSale price €29,69 EUR Regular priceUnit price €29,69 per kg€32,99 EUR -
approx. 1000g
Regular price €7,99 EURSale price €7,99 EUR Regular priceUnit price €7,99 per kg -
Up to 10% offSchwenkersteaks No. 1 - 10 pieces (2200g)
2200g
Regular price €27,89 EURSale price €27,89 EUR Regular priceUnit price €13,95 per kg€30,99 EUR -
Up to 10% off4 pieces - 75g each
Regular price From €7,19 EURSale price From €7,19 EUR Regular priceUnit price €23,97 per kg€7,99 EUR -
Up to 10% offSchwenkersteaks No. 1 - 4 pieces (850g)
850g
Regular price €12,14 EURSale price €12,14 EUR Regular priceUnit price €14,28 per kg€13,49 EUR -
Roast pork with crackling from the leg - approx. 2280g
2280g
Regular price €23,49 EURSale price €23,49 EUR Regular priceUnit price €10,30 per kg -
1800g
Regular price €19,80 EURSale price €19,80 EUR Regular priceUnit price €11,00 per kg -

800 - 1000g
Regular price €26,99 EURSale price €26,99 EUR Regular priceUnit price €33,74 per kg€26,99 EUR -
Up to 10% offBig Mama's Ketchup – HOT Sauce
250 ml
Only 5 leftRegular price €9,89 EURSale price €9,89 EUR Regular priceUnit price €9,89 per item€10,99 EUR -
BIO Swema Vegetable Broths - Oriental 6 x 210g
6 x 210g
Regular price €42,99 EURSale price €42,99 EUR Regular priceUnit price €34,12 per kg -
Up to 10% off800 g
Regular price €11,24 EURSale price €11,24 EUR Regular priceUnit price €14,05 per kg€12,49 EUR -
2550g
Regular price €104,99 EURSale price €104,99 EUR Regular priceUnit price €41,17 per kg -
200g - 1000g
Regular price From €19,49 EURSale price From €19,49 EUR Regular priceUnit price €96,99 per kg€19,49 EUR -
Sliced bacon 500g – smoked & vacuum-packed
500 g
Regular price €14,99 EURSale price €14,99 EUR Regular priceUnit price €29,98 per kg€13,49 EUR
