Search
-
1500g
Regular price €7,99 EURSale price €7,99 EUR Regular priceUnit price €5,33 per kg -
1000g
Regular price From €11,99 EURSale price From €11,99 EUR Regular priceUnit price €11,99 per kg -
Pork schnitzel from the top leg, 4 x 180g
4 x 180 g
Regular price €10,49 EURSale price €10,49 EUR Regular priceUnit price €14,57 per kg -
1000g
Regular price €10,49 EURSale price €10,49 EUR Regular priceUnit price €10,49 per kg -
-
1000g
Regular price €13,99 EURSale price €13,99 EUR Regular priceUnit price €13,99 per kg -
Pork loin - Boston butt 360g - 6000g
2 x 180g
Regular price From €6,49 EURSale price From €6,49 EUR Regular priceUnit price €18,03 per kg -
Up to 10% offPork hock - foreleg, cured, 3 x 650g
3 x approx. 650g
Regular price €8,54 EURSale price €8,54 EUR Regular priceUnit price €4,38 per kg€9,49 EUR -
Pork lower leg with rind 1500g
approx. 1500g
Regular price €14,49 EURSale price €14,49 EUR Regular priceUnit price €9,66 per kg -
Up to 10% off1000 - 1300g
Regular price From €5,39 EURSale price From €5,39 EUR Regular priceUnit price €5,31 per kg€5,99 EUR -
Dietzel Duroc Pork - Fine Selection
approx. 1600g
Regular price €84,99 EURSale price €84,99 EUR Regular priceUnit price €53,12 per kg -
Dietzel Duroc Pork Ribs All You Can Box
approx. 5700g
Regular price €109,99 EURSale price €109,99 EUR Regular priceUnit price €19,30 per kg -
1400g
Regular price €8,49 EURSale price €8,49 EUR Regular priceUnit price €7,08 per kg -
Pork Loin from the Weide Pig, 230 g [Frozen]
230g
Only 5 leftRegular price €8,99 EURSale price €8,99 EUR Regular priceUnit price €39,09 per kg€8,99 EUR