Search
-

700 - 1000 g
Regular price €52,49 EURSale price €52,49 EUR Regular priceUnit price €74,99 per kg -
250g - 1000g
Regular price From €20,49 EURSale price From €20,49 EUR Regular priceUnit price €81,96 per kg -
100g
Regular price €3,49 EURSale price €3,49 EUR Regular priceUnit price €34,90 per kg -
Up to 10% offapprox. 1500g
Regular price €37,34 EURSale price €37,34 EUR Regular priceUnit price €24,89 per kg€41,49 EUR -
200g - 2000g
Regular price From €24,99 EURSale price From €24,99 EUR Regular priceUnit price €124,95 per kg€24,99 EUR -
German Wagyu Burger Patties - 2x200g [Frozen]
2 x 200g
Regular price €18,99 EURSale price €18,99 EUR Regular priceUnit price €48,69 per kg€18,99 EUR -
3500g
Regular price €139,99 EURSale price €139,99 EUR Regular priceUnit price €40,00 per kg -
300g
Regular price €8,99 EURSale price €8,99 EUR Regular priceUnit price €29,97 per kg -
500g - 700g
Regular price From €28,99 EURSale price From €28,99 EUR Regular priceUnit price €58,11 per kg€28,99 EUR -
Up to 10% off4 pieces - 75g each
Regular price From €7,19 EURSale price From €7,19 EUR Regular priceUnit price €23,97 per kg€7,99 EUR -
Up to 10% offFree-range black-feathered chicken Label Rouge 1.4kg
approx. 1.4 kg
Regular price €31,04 EURSale price €31,04 EUR Regular priceUnit price €22,17 per kg€34,49 EUR -
500g - 1500g
Regular price From €13,49 EURSale price From €13,49 EUR Regular priceUnit price €29,33 per kg€13,49 EUR -
800g
Regular price €24,99 EURSale price €24,99 EUR Regular priceUnit price €31,24 per kg -
800g - 2000g
Regular price From €61,99 EURSale price From €61,99 EUR Regular priceUnit price €77,21 per kg -
Cipressi in Chianti - Capocollo Toscano
100 g
Regular price €10,49 EURSale price €10,49 EUR Regular priceUnit price €104,90 per kg€9,49 EUR -
Picandou - Goat Cheese Medallions 250g
250g
Regular price €18,99 EURSale price €18,99 EUR Regular priceUnit price €75,96 per kg
