Search
-

1500g - 1800g
Regular price €45,99 EURSale price €45,99 EUR Regular priceUnit price €30,66 per kg€45,99 EUR -
Up to 10% off4 x 100g
Regular price €8,99 EURSale price €8,99 EUR Regular priceUnit price €22,48 per kg€9,99 EUR -
Up to 10% offmin. 300g
Regular price €7,64 EURSale price €7,64 EUR Regular priceUnit price €25,47 per kg€8,49 EUR -
800g
Regular price €24,99 EURSale price €24,99 EUR Regular priceUnit price €31,24 per kg -
600g TKF
Regular price From €40,99 EURSale price From €40,99 EUR Regular priceUnit price €102,98 per kg€40,99 EUR -
Up to 10% off1000g
Regular price €27,89 EURSale price €27,89 EUR Regular priceUnit price €27,89 per kg€30,99 EUR -
Up to 10% offFree-range black-feathered chicken Label Rouge 1.4kg
approx. 1.4 kg
Regular price €31,04 EURSale price €31,04 EUR Regular priceUnit price €22,17 per kg€34,49 EUR -
Up to 20% off130g
Regular price From €17,59 EURSale price From €17,59 EUR Regular priceUnit price €135,31 per kg€21,99 EUR -
approx. 600g
Regular price €22,49 EURSale price €22,49 EUR Regular priceUnit price €37,48 per kg -
Up to 10% off1000g
Regular price €26,09 EURSale price €26,09 EUR Regular priceUnit price €26,09 per kg€28,99 EUR -
Up to 20% offOrganic Happy Foie - Goose 130g
130g
Regular price €30,39 EURSale price €30,39 EUR Regular priceUnit price €233,77 per kg€37,99 EUR -
500g - 1500g
Regular price From €13,49 EURSale price From €13,49 EUR Regular priceUnit price €29,33 per kg€13,49 EUR -
250g - 1000g
Regular price From €20,49 EURSale price From €20,49 EUR Regular priceUnit price €81,96 per kg -
Gourmet Wild Manufaktur - Game enjoyment set
3670g
Regular price €149,99 EURSale price €149,99 EUR Regular priceUnit price €40,87 per kg -
170g
Regular price €7,49 EURSale price €7,49 EUR Regular priceUnit price €44,06 per kg -
Up to 20% off100g - 400g TKF
Regular price From €6,99 EURSale price From €6,99 EUR Regular priceUnit price €69,95 per kg€6,99 EUR
