Search
-
1000g
Regular price €10,49 EURSale price €10,49 EUR Regular priceUnit price €10,49 per kg -
Pork fillet wrapped in bacon - 850g
approx. 850g
Regular price €28,99 EURSale price €28,99 EUR Regular priceUnit price €34,11 per kg -
Iberico Dry Aged Tomahawk [TKF]
500g - 1700g
Regular price From €48,99 EURSale price From €48,99 EUR Regular priceUnit price €97,30 per kg€48,99 EUR -
Regular price €119,98 EURSale price €119,98 EUR Regular priceUnit price per -
ORGANIC Black Hen - Soares Espresso
250 g
Regular price From €16,99 EURSale price From €16,99 EUR Regular priceUnit price €67,96 per kg -
Up to 10% offRegular price From €8,09 EURSale price From €8,09 EUR Regular priceUnit price €26,97 per kg€8,99 EUR -
Vulcano Vesper - Gourmet Package
925g
Regular price €59,99 EURSale price €59,99 EUR Regular priceUnit price €64,85 per kg -
110g
Only 6 leftRegular price €6,49 EURSale price €6,49 EUR Regular priceUnit price €59,00 per kg€0,00 EUR -

250g - 2000g
Regular price From €19,99 EURSale price From €19,99 EUR Regular priceUnit price €79,96 per kg -
Dietzel Duroc Pork - Fine Selection
approx. 1600g
Regular price €84,99 EURSale price €84,99 EUR Regular priceUnit price €53,12 per kg -
approx. 2600 g
Regular price €40,99 EURSale price €40,99 EUR Regular priceUnit price €15,77 per kg -
halbrunder Gusseisenrost L (120786)
Only 6 leftRegular price €69,00 EURSale price €69,00 EUR Regular priceUnit price per€69,00 EUR -
German Wagyu Entrecôte - Ribeye [TKF]
350g TKF
Regular price €84,49 EURSale price €84,49 EUR Regular priceUnit price €241,40 per kg -
Up to 10% off250g - 2000g
Regular price From €17,09 EURSale price From €17,09 EUR Regular priceUnit price €68,36 per kg€18,99 EUR -
Kollagen Hydrolysat 450g – Kollagen Pulver vom Weiderind, Typ 1 & 3
Regular price €34,95 EURSale price €34,95 EUR Regular priceUnit price per -
Welsh lamb loin 4 x 175g [TKF]
4 x 175g TKF
Regular price €59,99 EURSale price €59,99 EUR Regular priceUnit price €85,70 per kg
