Search
-
Up to 10% offmin. 300g
Regular price €7,64 EURSale price €7,64 EUR Regular priceUnit price €25,47 per kg€8,49 EUR -
Roll roast "Cordon Bleu" 1500g
approx. 1500g
Regular price €16,49 EURSale price €16,49 EUR Regular priceUnit price €10,99 per kg -
Up to 35% offCRAFTED Gourmet BBQ System Grillkorb (7683)
Only 1 leftRegular price €49,00 EURSale price €49,00 EUR Regular priceUnit price per€74,99 EUR -
Up to 5% offFisch und Gemüsehalter (57012)
Only 4 leftRegular price €38,00 EURSale price €38,00 EUR Regular priceUnit price per€39,95 EUR -
Up to 10% off800 g
Regular price €11,24 EURSale price €11,24 EUR Regular priceUnit price €14,05 per kg€12,49 EUR -
1500g TKF
Only 5 leftRegular price From €123,49 EURSale price From €123,49 EUR Regular priceUnit price €87,99 per kg€123,49 EUR -
Rimoco - BIO Rosmarin Zitronensalz
90g
Only 5 leftRegular price €6,49 EURSale price €6,49 EUR Regular priceUnit price €72,11 per kg€6,49 EUR -
250g
Regular price €6,99 EURSale price €6,99 EUR Regular priceUnit price €27,96 per kg -
Regular price €89,00 EURSale price €89,00 EUR Regular priceUnit price per -
Australian Wagyu Roast Beef (8+)
250g - 2000g
Regular price From €37,49 EURSale price From €37,49 EUR Regular priceUnit price €149,96 per kg€0,00 EUR -
Salami Kisses - Black Pepper 500g
500g
Regular price €31,99 EURSale price €31,99 EUR Regular priceUnit price €63,98 per kg -
Due Vittorie Argento Balsamic Vinegar of Modena 250 ml
250ml
Regular price €19,49 EURSale price €19,49 EUR Regular priceUnit price €77,96 per kg -
250g - 2000g
Regular price From €17,99 EURSale price From €17,99 EUR Regular priceUnit price €71,96 per kg -
TSUME - All-purpose knife Sturm
Regular price €79,00 EURSale price €79,00 EUR Regular priceUnit price per -
250g - 1000g
Regular price From €20,49 EURSale price From €20,49 EUR Regular priceUnit price €81,96 per kg -
Salami Kisses - Herbs of Provence 500g
500g
Regular price €30,99 EURSale price €30,99 EUR Regular priceUnit price €61,98 per kg