Search
-
Welsh lamb loin 4 x 175g [TKF]
4 x 175g TKF
Regular price €59,99 EURSale price €59,99 EUR Regular priceUnit price €85,70 per kg -
Up to 10% off1300-1700g
Regular price From €35,54 EURSale price From €35,54 EUR Regular priceUnit price €27,34 per kg€39,49 EUR -
Up to 10% offapprox. 1500g
Regular price €41,84 EURSale price €41,84 EUR Regular priceUnit price €27,89 per kg€46,49 EUR -
100g
Regular price €3,49 EURSale price €3,49 EUR Regular priceUnit price €34,90 per kg -
Up to 10% off250g - 2000g
Regular price From €10,34 EURSale price From €10,34 EUR Regular priceUnit price €41,36 per kg€11,49 EUR -
300g
Regular price €8,99 EURSale price €8,99 EUR Regular priceUnit price €29,97 per kg -
2550g
Regular price €104,99 EURSale price €104,99 EUR Regular priceUnit price €41,17 per kg -
approx. 240g
Regular price €15,49 EURSale price €15,49 EUR Regular priceUnit price €64,54 per kg -
600g - 1000g
Only 1 leftRegular price From €64,99 EURSale price From €64,99 EUR Regular priceUnit price €103,31 per kg€64,99 EUR -
300 g
Regular price €8,49 EURSale price €8,49 EUR Regular priceUnit price €28,30 per kg€8,49 EUR -

250g - 2000g
Regular price From €19,99 EURSale price From €19,99 EUR Regular priceUnit price €79,96 per kg -
Up to 10% offapprox. 1500g
Regular price €37,34 EURSale price €37,34 EUR Regular priceUnit price €24,89 per kg€41,49 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €17,99 EURSale price From €17,99 EUR Regular priceUnit price €71,96 per kg -
Gourmet Wild Manufactory - Canned Food Set
2680g
Regular price €94,99 EURSale price €94,99 EUR Regular priceUnit price €35,44 per kg -

approx. 450g
Regular price €33,49 EURSale price €33,49 EUR Regular priceUnit price €74,42 per kg€33,49 EUR -

350g - 2000g
Regular price From €40,49 EURSale price From €40,49 EUR Regular priceUnit price €115,69 per kg€40,49 EUR
