Search
-
250g - 2000g
Regular price From €18,99 EURSale price From €18,99 EUR Regular priceUnit price €75,96 per kg€0,00 EUR -
200 - 2000g
Regular price From €23,99 EURSale price From €23,99 EUR Regular priceUnit price €119,95 per kg€18,99 EUR -
Up to 18% offRäucherchips Poultry 700g (17833)
Only 5 leftRegular price €6,99 EURSale price €6,99 EUR Regular priceUnit price per€8,49 EUR -
250g
Regular price €6,99 EURSale price €6,99 EUR Regular priceUnit price €27,96 per kg -
250g - 2000g
Regular price From €17,99 EURSale price From €17,99 EUR Regular priceUnit price €71,96 per kg -
Gourmet Wild Manufactory - Canned Food Set
2680g
Regular price €94,99 EURSale price €94,99 EUR Regular priceUnit price €35,44 per kg -
350g - 2000g
Regular price From €34,49 EURSale price From €34,49 EUR Regular priceUnit price €98,54 per kg€34,49 EUR -
Yaki Tori - Chicken Grill Skewers
1600g
Regular price €79,99 EURSale price €79,99 EUR Regular priceUnit price €199,98 per kg -
Australian Wagyu Entrecôte - Ribeye (8+)
350g - 2000g
Regular price From €111,49 EURSale price From €111,49 EUR Regular priceUnit price €318,54 per kg€111,49 EUR -
7 ribs of Red Heifer Prime Selection (including fillet) for dry-aging
min. 18kg
Regular price From €673,99 EURSale price From €673,99 EUR Regular priceUnit price €37,44 per kg -
3 ribs of Red Heifer Prime Selection (including fillet, excluding entrecote) for dry aging
min. 12kg
Regular price From €449,49 EURSale price From €449,49 EUR Regular priceUnit price €37,46 per kg -
Multifunktions-Fleischkrallen (2er Set, 70043)
Only 4 leftRegular price €17,95 EURSale price €17,95 EUR Regular priceUnit price per€17,95 EUR -
Up to 30% off3 in 1 Braten- & Ribshalter (56019)
Regular price €27,99 EURSale price €27,99 EUR Regular priceUnit price per€39,95 EUR -
Maki Tori - Chicken Fillet Bites
1000g
Regular price €24,49 EURSale price €24,49 EUR Regular priceUnit price €24,49 per kg€24,49 EUR -
Up to 10% offTarquin's Pink Lemon Grapefruit and Peppercorn Gin
700 ml
Regular price €17,99 EURSale price €17,99 EUR Regular priceUnit price €25,70 per l€19,99 EUR -
Up to 64% offKreutzers x Saus.Guru No.01 - bigBBQ Plum & Cherry
245 ml -500ml
Regular price From €5,64 EURSale price From €5,64 EUR Regular priceUnit price €23,02 per kg€15,49 EUR