Search
-
Up to 10% offSold out300g
Regular price From €13,49 EURSale price From €13,49 EUR Regular priceUnit price €59,97 per kg€13,49 EUR -
Sold outPork Belly Slices from Pasture-Raised Pigs, 500g [Frozen]
500g
Regular price €20,99 EURSale price €20,99 EUR Regular priceUnit price €41,98 per kg€20,99 EUR -
Sold outDry-Aged Pasture-Raised Pork Chop, 200 g [TKF]
200g
Regular price €11,49 EURSale price €11,49 EUR Regular priceUnit price €57,45 per kg€11,49 EUR -
Sold out
-
Up to 10% offSold out300g TKF
Regular price From €15,74 EURSale price From €15,74 EUR Regular priceUnit price €52,47 per kg€17,49 EUR -
Up to 10% offSold outSimmentaler Tom and Jerry Steak
3800g
Regular price From €40,04 EURSale price From €40,04 EUR Regular priceUnit price €36,40 per kg€44,49 EUR -
Up to 30% offSold outArgentina whole fillet with chain and head
1300g
Regular price From €99,04 EURSale price From €99,04 EUR Regular priceUnit price €82,53 per kg€141,49 EUR -
Sold out2200 - 4900g
Regular price From €169,99 EURSale price From €169,99 EUR Regular priceUnit price per€169,99 EUR -
Sold out600g - 1200g
Regular price From €34,99 EURSale price From €34,99 EUR Regular priceUnit price €58,32 per kg€34,99 EUR -
Sold out900g - 1700g
Regular price From €97,49 EURSale price From €97,49 EUR Regular priceUnit price €108,32 per kg€97,49 EUR -
Up to 10% offSold outSimmental short ribs Korean style TKF
1000g TKF
Regular price €26,09 EURSale price €26,09 EUR Regular priceUnit price €26,09 per kg€28,99 EUR -
Sold out900g - 2200g
Regular price From €54,49 EURSale price From €54,49 EUR Regular priceUnit price per€54,49 EUR -
Up to 77% offSold outRoast pork on a bed of vegetables
110g
Regular price €2,49 EURSale price €2,49 EUR Regular priceUnit price €22,64 per kg€10,99 EUR -
Sold out3000 g - 6000 g
Regular price From €85,49 EURSale price From €85,49 EUR Regular priceUnit price €27,58 per kg€85,49 EUR -
Sold out