Search
-
350g - 2000g
Regular price From €34,49 EURSale price From €34,49 EUR Regular priceUnit price €98,54 per kg€34,49 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €13,99 EURSale price From €13,99 EUR Regular priceUnit price €55,96 per kg -
Dietzel Duroc Pork - BBQ Party Box
approx. 5500g
Regular price €164,99 EURSale price €164,99 EUR Regular priceUnit price €30,00 per kg -
350g - 2000g
Regular price From €28,49 EURSale price From €28,49 EUR Regular priceUnit price €81,40 per kg -
350g - 2000g
Regular price From €24,99 EURSale price From €24,99 EUR Regular priceUnit price €71,40 per kg -
500g - 700g
Regular price From €28,99 EURSale price From €28,99 EUR Regular priceUnit price €58,11 per kg€28,99 EUR -
250g - 1000g
Regular price From €20,49 EURSale price From €20,49 EUR Regular priceUnit price €81,96 per kg -
200g - 2000g
Regular price From €17,49 EURSale price From €17,49 EUR Regular priceUnit price €87,45 per kg -
7 ribs of Red Heifer Prime Selection (including fillet) for dry-aging
min. 18kg
Regular price From €673,99 EURSale price From €673,99 EUR Regular priceUnit price €37,44 per kg -
Up to 17% offGusseisener Dutch Oven (Grilltopf, 127877)
Only 2 leftRegular price €99,00 EURSale price €99,00 EUR Regular priceUnit price per€119,00 EUR -
3 ribs of Red Heifer Prime Selection (including fillet, excluding entrecote) for dry aging
min. 12kg
Regular price From €449,49 EURSale price From €449,49 EUR Regular priceUnit price €37,46 per kg -
900g - 1200g
Only 8 leftRegular price From €101,99 EURSale price From €101,99 EUR Regular priceUnit price €113,32 per kg€101,99 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €17,99 EURSale price From €17,99 EUR Regular priceUnit price €71,96 per kg -
7 ribs of Red Heifer Prime Selection (without fillet) for dry-aging
min. 15kg
Regular price From €561,49 EURSale price From €561,49 EUR Regular priceUnit price €37,43 per kg -
3 ribs of Red Heifer Prime Selection (without fillet or entrecote) for dry-aging
min. 10kg
Regular price From €374,49 EURSale price From €374,49 EUR Regular priceUnit price €37,45 per kg -
250g TKF
Regular price €56,99 EURSale price €56,99 EUR Regular priceUnit price €227,96 per kg