Search
-
Sold out600g - 1200g
Regular price From €34,99 EURSale price From €34,99 EUR Regular priceUnit price €58,32 per kg€34,99 EUR -
Sold out600g - 1000g
Regular price From €64,99 EURSale price From €64,99 EUR Regular priceUnit price €108,32 per kg€64,99 EUR -
Sold out3000 g - 6000 g
Regular price From €85,49 EURSale price From €85,49 EUR Regular priceUnit price €27,58 per kg€85,49 EUR -
Sold out900g - 1700g
Regular price From €97,49 EURSale price From €97,49 EUR Regular priceUnit price €108,32 per kg€97,49 EUR -
Sold out95g
Regular price €24,99 EURSale price €24,99 EUR Regular priceUnit price €263,05 per kg -
Sold outRegular price €90,35 EURSale price €90,35 EUR Regular priceUnit price per€0,01 EUR -
Sold outRegular price €59,99 EURSale price €59,99 EUR Regular priceUnit price per -
Sold outGerman Wagyu Fillet 200g [TKF]
200g
Regular price €56,49 EURSale price €56,49 EUR Regular priceUnit price €282,45 per kg -
Sold out180 g
Regular price €12,99 EURSale price €12,99 EUR Regular priceUnit price €72,17 per kg -
Sold outRegular price €0,01 EURSale price €0,01 EUR Regular priceUnit price per