Search
-
Up to 10% offSold out300g TKF
Regular price From €15,74 EURSale price From €15,74 EUR Regular priceUnit price €52,47 per kg€17,49 EUR -
Up to 10% offSold outSimmentaler Tom and Jerry Steak
3800g
Regular price From €40,04 EURSale price From €40,04 EUR Regular priceUnit price €36,40 per kg€44,49 EUR -
Up to 30% offSold outArgentina whole fillet with chain and head
1300g
Regular price From €99,04 EURSale price From €99,04 EUR Regular priceUnit price €82,53 per kg€141,49 EUR -
Sold out600g - 1200g
Regular price From €34,99 EURSale price From €34,99 EUR Regular priceUnit price €58,32 per kg€34,99 EUR -
Sold out900g - 1700g
Regular price From €97,49 EURSale price From €97,49 EUR Regular priceUnit price €108,32 per kg€97,49 EUR -
Sold out2200 - 4900g
Regular price From €169,99 EURSale price From €169,99 EUR Regular priceUnit price per€169,99 EUR -
Up to 77% offSold outRoast pork on a bed of vegetables
110g
Regular price €2,49 EURSale price €2,49 EUR Regular priceUnit price €22,64 per kg€10,99 EUR -
Sold out3000 g - 6000 g
Regular price From €85,49 EURSale price From €85,49 EUR Regular priceUnit price €27,58 per kg€85,49 EUR -
Sold out900g - 2200g
Regular price From €54,49 EURSale price From €54,49 EUR Regular priceUnit price per€54,49 EUR -
Sold out -
Sold out
600 - 1000g
Regular price €99,99 EURSale price €99,99 EUR Regular priceUnit price per -
Up to 10% offSold outSimmental short ribs Korean style TKF
1000g TKF
Regular price €26,09 EURSale price €26,09 EUR Regular priceUnit price €26,09 per kg€28,99 EUR -
Sold out4 x 175g
Regular price €60,00 EURSale price €60,00 EUR Regular priceUnit price per
