Search
-
Crab meat from the edible crab [TKF]
600g TKF
Regular price €88,99 EURSale price €88,99 EUR Regular priceUnit price €148,32 per kg -
800g
Regular price €36,49 EURSale price €36,49 EUR Regular priceUnit price €45,61 per kg -
Pahle Alaska Wild Salmon - Smoked Classic
approx. 850 g
Regular price €89,24 EURSale price €89,24 EUR Regular priceUnit price €111,55 per kg -
King crab - legs & claws raw 1000g [TKF]
1000g - raw frozen
Regular price €174,99 EURSale price €174,99 EUR Regular priceUnit price €174,99 per kg -
200 g
Regular price €17,49 EURSale price €17,49 EUR Regular priceUnit price €87,45 per kg€17,49 EUR -
1000 g
Regular price €54,99 EURSale price €54,99 EUR Regular priceUnit price €54,99 per kg€54,99 EUR -
1000g - 2000g
Regular price €37,49 EURSale price €37,49 EUR Regular priceUnit price €37,49 per kg -
King crab - legs & claws cooked 600g [TKF]
600g - precooked frozen
Only 1 leftRegular price €99,99 EURSale price €99,99 EUR Regular priceUnit price €166,65 per kg -
Safer Salmon ROHbert - fresh salmon fillet
approx. 1100 g
Regular price €72,99 EURSale price €72,99 EUR Regular priceUnit price €66,35 per kg -
180g
Regular price €8,49 EURSale price €8,49 EUR Regular priceUnit price €47,17 per kg -
Safer Salmon ROHbert - fresh salmon fillet
approx. 1100 g
Regular price €147,99 EURSale price €147,99 EUR Regular priceUnit price €134,54 per kg -
Siberian Caviar Poland - 1000g
1000g
Regular price €1.754,49 EURSale price €1.754,49 EUR Regular priceUnit price €1.754,49 per kg -
50g - 1000g
Regular price From €87,72 EURSale price From €87,72 EUR Regular priceUnit price €1.754,40 per kg -
500g
Regular price €877,25 EURSale price €877,25 EUR Regular priceUnit price €1.754,50 per kg -
Pahle Alaska Wild Salmon - Cured - Gravy Dill
approx. 850 g
Regular price €89,24 EURSale price €89,24 EUR Regular priceUnit price €111,55 per kg -
Asetra Caviar - SEPEHR DAD CAVIAR
50g - 1000g
Regular price From €108,90 EURSale price From €108,90 EUR Regular priceUnit price €2.178,00 per kg