Search
-
approx. 1000g
Regular price €4,49 EURSale price €4,49 EUR Regular priceUnit price €4,49 per kg -
Up to 10% off2 x 200g
Regular price €22,04 EURSale price €22,04 EUR Regular priceUnit price €55,10 per kg€24,49 EUR -
Pork cheese in a jar from pasture-raised pigs
210g
Regular price €13,49 EURSale price €13,49 EUR Regular priceUnit price €64,24 per kg€13,49 EUR -
approx. 800g
Regular price From €7,99 EURSale price From €7,99 EUR Regular priceUnit price €9,99 per kg€0,00 EUR -
German wild boar goulash - 2500g [TKF]
2500g TKF
Regular price €59,49 EURSale price €59,49 EUR Regular priceUnit price €23,80 per kg -
approx. 700g
Regular price From €8,49 EURSale price From €8,49 EUR Regular priceUnit price €12,21 per kg€8,49 EUR -
1000 g
Regular price €13,99 EURSale price €13,99 EUR Regular priceUnit price €13,99 per kg -
Spareribs - St. Louis Cut 10kg Party Box
10-12 pieces - 10kg Party Box
Regular price €96,49 EURSale price €96,49 EUR Regular priceUnit price €9,65 per kg€0,00 EUR -
10-16 pieces - 10kg Party Box
Regular price €118,99 EURSale price €118,99 EUR Regular priceUnit price €11,90 per kg€118,99 EUR -
Pork schnitzel from the top leg, 4 x 180g
4 x 180 g
Regular price €10,49 EURSale price €10,49 EUR Regular priceUnit price €14,57 per kg -
approx. 2600 g
Regular price €40,99 EURSale price €40,99 EUR Regular priceUnit price €15,77 per kg -
approx. 1000g
Regular price €11,49 EURSale price €11,49 EUR Regular priceUnit price €11,49 per kg -
Up to 10% off800 g
Regular price €11,24 EURSale price €11,24 EUR Regular priceUnit price €14,05 per kg€12,49 EUR -
Butcher's spit roast min. 2.5kg
2500 g
Regular price €38,99 EURSale price €38,99 EUR Regular priceUnit price €15,60 per kg -
Sliced bacon 500g – smoked & vacuum-packed
500 g
Regular price €14,99 EURSale price €14,99 EUR Regular priceUnit price €29,98 per kg€13,49 EUR -
Original Iberian raw ham - 60g
60g
Regular price €9,99 EURSale price €9,99 EUR Regular priceUnit price €166,50 per kg€8,99 EUR