Search
-
approx. 500 g
Regular price €6,49 EURSale price €6,49 EUR Regular priceUnit price €16,23 per kg -
Safer Salmon ROHbert - fresh salmon fillet
approx. 1100 g
Regular price €84,99 EURSale price €84,99 EUR Regular priceUnit price €77,26 per kg -
Pahle Alaska Wild Salmon - Cured - Basil
approx. 850 g
Regular price €89,24 EURSale price €89,24 EUR Regular priceUnit price €111,55 per kg -
Up to 18% offRäucherchips Seafood 700g (17665)
Regular price €7,00 EURSale price €7,00 EUR Regular priceUnit price per€8,49 EUR -
Safer Salmon ROHbert - fresh salmon fillet
approx. 1100 g
Regular price €102,99 EURSale price €102,99 EUR Regular priceUnit price €93,63 per kg -
Safer Salmon ROHbert - fresh salmon fillet
approx. 1100 g
Regular price €87,99 EURSale price €87,99 EUR Regular priceUnit price €79,99 per kg -
Russian Style Beluga Caviar - SEPEHR DAD CAVIAR
50g - 1000g
Regular price From €347,87 EURSale price From €347,87 EUR Regular priceUnit price €2.782,96 per kg -
Beluga Caviar - SEPEHR DAD CAVIAR
50g - 1000g
Regular price From €208,72 EURSale price From €208,72 EUR Regular priceUnit price €4.174,40 per kg -
Amur Imperial Caviar - SEPEHR DAD CAVIAR
50g
Regular price From €130,07 EURSale price From €130,07 EUR Regular priceUnit price €2.601,40 per kg -
Mandarin Imperial Caviar - “KE” Selection Klaus Erfort
50g - 1000g
Regular price From €139,02 EURSale price From €139,02 EUR Regular priceUnit price €2.780,40 per kg -
White Tiger Prawns - Ready to Cook
1000g / Ready to cook
Regular price €199,99 EURSale price €199,99 EUR Regular priceUnit price €199,99 per kg -
125g
Regular price €219,31 EURSale price €219,31 EUR Regular priceUnit price €1.754,48 per kg -
1000g / EasyPeel
Regular price €149,99 EURSale price €149,99 EUR Regular priceUnit price €149,99 per kg -
Osietra Caviar - SEPEHR DAD CAVIAR
50g - 1000g
Regular price €998,24 EURSale price €998,24 EUR Regular priceUnit price €1.996,48 per kg -
Regular price €169,99 EURSale price €169,99 EUR Regular priceUnit price per -
Safer Salmon ROHbert - fresh salmon fillet
approx. 1100 g
Regular price €84,99 EURSale price €84,99 EUR Regular priceUnit price €77,26 per kg