Search
-
Up to 10% off4 x 100g
Regular price €10,79 EURSale price €10,79 EUR Regular priceUnit price €26,98 per kg€11,99 EUR -
Up to 10% offKreutzer's Chili Cheese Brats, 5 x 100g, frozen
5 x 100g
Regular price €19,79 EURSale price €19,79 EUR Regular priceUnit price €39,58 per kg€21,99 EUR -
Up to 10% offRegular price From €7,19 EURSale price From €7,19 EUR Regular priceUnit price €23,97 per kg€7,99 EUR -
Up to 10% offKreutzers BEEF Chili Cheese Brats 5 x 80g, frozen
5 x 80g
Regular price €19,79 EURSale price €19,79 EUR Regular priceUnit price €49,48 per kg€21,99 EUR -
Irish Tomahawk Steak, whole piece
0.8 - 1.5 kg
Regular price From €81,99 EURSale price From €81,99 EUR Regular priceUnit price €90,99 per kg -
250g - 2000g
Regular price From €19,49 EURSale price From €19,49 EUR Regular priceUnit price €77,96 per kg -
Up to 10% offapprox. 1000g
Regular price €14,39 EURSale price €14,39 EUR Regular priceUnit price €14,39 per kg€15,99 EUR -
Up to 10% off2800g
Regular price €114,29 EURSale price €114,29 EUR Regular priceUnit price €40,82 per kg€126,99 EUR -
200g BMS 8-9
Only 6 leftRegular price €32,99 EURSale price €32,99 EUR Regular priceUnit price €164,95 per kg -
600g
Regular price €27,49 EURSale price €27,49 EUR Regular priceUnit price €45,82 per kg -
Pork fillet wrapped in bacon - 850g
approx. 850g
Regular price €28,99 EURSale price €28,99 EUR Regular priceUnit price €34,11 per kg -
Up to 10% offRegular price From €8,09 EURSale price From €8,09 EUR Regular priceUnit price €26,97 per kg€8,99 EUR -
Up to 10% offapprox. 10 x 120g
Regular price €18,89 EURSale price €18,89 EUR Regular priceUnit price €15,74 per kg€20,99 EUR -
Up to 10% offapprox. 1.2 kg
Regular price €17,09 EURSale price €17,09 EUR Regular priceUnit price €14,24 per kg€18,99 EUR -
Up to 10% offSupreme corn-fed chicken breast 700g (4 pieces)
min. 4x 175g
Regular price €18,44 EURSale price €18,44 EUR Regular priceUnit price €26,34 per kg€20,49 EUR -
200 - 2000g
Regular price From €23,99 EURSale price From €23,99 EUR Regular priceUnit price €119,95 per kg€18,99 EUR