Search
-
BIO Swema Vegetable Broths - Mediterranean 6 x 210g
6 x 210g
Regular price €42,99 EURSale price €42,99 EUR Regular priceUnit price €34,12 per kg -
Arg. hare saddle fillets - 1000g [TKF]
1000g TKF
Regular price €65,99 EURSale price €65,99 EUR Regular priceUnit price €65,99 per kg -
250g - 2000g
Regular price From €24,49 EURSale price From €24,49 EUR Regular priceUnit price €97,96 per kg€24,49 EUR -
Up to 22% offFisch- und Gemüsehalter, groß, Edelstahl (6471)
Only 5 leftRegular price €35,90 EURSale price €35,90 EUR Regular priceUnit price per€45,99 EUR -
200g - 2000g
Regular price From €25,49 EURSale price From €25,49 EUR Regular priceUnit price €127,45 per kg€25,49 EUR -
Only 4 leftRegular price €9,90 EURSale price €9,90 EUR Regular priceUnit price per€9,90 EUR -
200g - 2000g
Regular price From €17,49 EURSale price From €17,49 EUR Regular priceUnit price €87,45 per kg -
120g
Only 1 leftRegular price €12,99 EURSale price €12,99 EUR Regular priceUnit price €108,25 per kg -
Only 2 leftRegular price €10,70 EURSale price €10,70 EUR Regular priceUnit price per€10,70 EUR -
Up to 10% offSchwenkersteaks No. 1 - 4 pieces (850g)
850g
Regular price €12,14 EURSale price €12,14 EUR Regular priceUnit price €14,28 per kg€13,49 EUR -
135g
Only 10 leftRegular price €8,49 EURSale price €8,49 EUR Regular priceUnit price €62,89 per kg€0,00 EUR -
Up to 10% off200g-2000g
Regular price From €17,99 EURSale price From €17,99 EUR Regular priceUnit price €89,95 per kg€19,99 EUR -
200g - 2000g
Regular price From €27,49 EURSale price From €27,49 EUR Regular priceUnit price €137,45 per kg€27,49 EUR -
350g - 2000g
Regular price From €28,49 EURSale price From €28,49 EUR Regular priceUnit price €81,40 per kg -
Elsenbach pasture pork fillet [TKF]
350g TKF
Regular price From €15,49 EURSale price From €15,49 EUR Regular priceUnit price €51,23 per kg€15,49 EUR -
Up to 15% offRegular price From €26,34 EURSale price From €26,34 EUR Regular priceUnit price €26,29 per kg€30,99 EUR