Search
-
Butcher's spit roast min. 2.5kg
2500 g
Regular price €38,99 EURSale price €38,99 EUR Regular priceUnit price €15,60 per kg -
Only 9 leftRegular price €39,99 EURSale price €39,99 EUR Regular priceUnit price per€39,99 EUR -
200g BMS 8-9
Only 8 leftRegular price €57,99 EURSale price €57,99 EUR Regular priceUnit price €289,95 per kg -
approx. 1000g
Regular price €24,49 EURSale price €24,49 EUR Regular priceUnit price €24,49 per kg -
Up to 10% offRegular price €53,05 EURSale price €53,05 EUR Regular priceUnit price €16,32 per kg€58,95 EUR -
10-16 pieces - 10kg Party Box
Regular price €118,99 EURSale price €118,99 EUR Regular priceUnit price €11,90 per kg€118,99 EUR -
Irish Tomahawk Steak, whole piece
0.8 - 1.5 kg
Regular price From €81,99 EURSale price From €81,99 EUR Regular priceUnit price €90,99 per kg -
ORGANIC Black Hen - Soares Espresso
250 g
Regular price From €16,99 EURSale price From €16,99 EUR Regular priceUnit price €67,96 per kg -
Up to 10% off900g - 1600g
Regular price From €59,39 EURSale price From €59,39 EUR Regular priceUnit price €65,85 per kg€65,99 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €11,49 EURSale price From €11,49 EUR Regular priceUnit price €183,96 per kg€11,49 EUR -
Up to 10% off250g - 2000g
Regular price From €12,59 EURSale price From €12,59 EUR Regular priceUnit price €50,36 per kg€13,99 EUR -
Up to 10% offapprox. 1000g
Regular price €14,39 EURSale price €14,39 EUR Regular priceUnit price €14,39 per kg€15,99 EUR -
Maki Tori - Chicken Fillet Bites
1000g
Regular price €24,49 EURSale price €24,49 EUR Regular priceUnit price €24,49 per kg€24,49 EUR -
approx. 1000g
Regular price €7,99 EURSale price €7,99 EUR Regular priceUnit price €7,99 per kg -
100g
Regular price €3,49 EURSale price €3,49 EUR Regular priceUnit price €34,90 per kg -
Räucherbretter - Zedernholz groß (17831)
Regular price €29,99 EURSale price €29,99 EUR Regular priceUnit price per€29,99 EUR