Search
-
350g - 2000g
Regular price From €28,49 EURSale price From €28,49 EUR Regular priceUnit price €81,40 per kg -
250g - 2000g
Regular price From €24,49 EURSale price From €24,49 EUR Regular priceUnit price €97,96 per kg€24,49 EUR -
Up to 10% off250 ml - 500 ml
Regular price €6,74 EURSale price €6,74 EUR Regular priceUnit price €6,74 per item€7,49 EUR -
BIO Swema Vegetable Broths - Mediterranean 6 x 210g
6 x 210g
Regular price €42,99 EURSale price €42,99 EUR Regular priceUnit price €34,12 per kg -
Arg. hare saddle fillets - 1000g [TKF]
1000g TKF
Regular price €65,99 EURSale price €65,99 EUR Regular priceUnit price €65,99 per kg -
200g - 2000g
Regular price From €27,49 EURSale price From €27,49 EUR Regular priceUnit price €137,45 per kg€27,49 EUR -
200g - 2000g
Regular price From €25,49 EURSale price From €25,49 EUR Regular priceUnit price €127,45 per kg€25,49 EUR -
120g
Only 1 leftRegular price €12,99 EURSale price €12,99 EUR Regular priceUnit price €108,25 per kg -
Up to 10% offSchwenkersteaks No. 1 - 4 pieces (850g)
850g
Regular price €12,14 EURSale price €12,14 EUR Regular priceUnit price €14,28 per kg€13,49 EUR -
200g - 2000g
Regular price From €17,49 EURSale price From €17,49 EUR Regular priceUnit price €87,45 per kg -
Vulcano Vesper - Gourmet Package
925g
Regular price €59,99 EURSale price €59,99 EUR Regular priceUnit price €64,85 per kg -
Teutschenthaler natural meat - fine selection
approx. 2280g
Regular price €74,99 EURSale price €74,99 EUR Regular priceUnit price €32,89 per kg -
350g - 2000g
Regular price From €41,49 EURSale price From €41,49 EUR Regular priceUnit price €118,54 per kg€41,49 EUR -
Elsenbach pasture pork fillet [TKF]
350g TKF
Regular price From €15,49 EURSale price From €15,49 EUR Regular priceUnit price €51,23 per kg€15,49 EUR -
2200g
Regular price €114,99 EURSale price €114,99 EUR Regular priceUnit price €44,92 per kg -
Irish Tomahawk Steak, whole piece
0.8 - 1.5 kg
Regular price From €81,99 EURSale price From €81,99 EUR Regular priceUnit price €90,99 per kg