Search
-
approx. 1000g
Regular price €7,99 EURSale price €7,99 EUR Regular priceUnit price €7,99 per kg -
approx. 1000g
Regular price €24,49 EURSale price €24,49 EUR Regular priceUnit price €24,49 per kg -
250g - 2000g
Regular price From €18,99 EURSale price From €18,99 EUR Regular priceUnit price €75,96 per kg€0,00 EUR -
600g TKF
Regular price From €40,99 EURSale price From €40,99 EUR Regular priceUnit price €102,98 per kg€40,99 EUR -
200 - 2000g
Regular price From €23,99 EURSale price From €23,99 EUR Regular priceUnit price €119,95 per kg€18,99 EUR -
Up to 10% off1000g
Regular price €27,89 EURSale price €27,89 EUR Regular priceUnit price €27,89 per kg€30,99 EUR -
Elsenbach pasture pork fillet [TKF]
350g TKF
Regular price From €15,49 EURSale price From €15,49 EUR Regular priceUnit price €51,23 per kg€15,49 EUR -
Up to 10% offQuails fresh. Pleine Saveur (2 pieces)
min. 2x 175g
Regular price €11,69 EURSale price €11,69 EUR Regular priceUnit price €33,40 per kg€12,99 EUR -

approx. 450g
Regular price €33,49 EURSale price €33,49 EUR Regular priceUnit price €74,42 per kg€33,49 EUR -
Up to 10% offapprox. 1500g
Regular price €41,84 EURSale price €41,84 EUR Regular priceUnit price €27,89 per kg€46,49 EUR -
Up to 10% off0.5 – 1.8 kg
Regular price From €51,29 EURSale price From €51,29 EUR Regular priceUnit price €53,99 per kg€0,00 EUR -
Dehesa Angus Burger Patties, 2 x 130g
2 x 130g
Regular price €15,99 EURSale price €15,99 EUR Regular priceUnit price €61,50 per kg€15,99 EUR -
480 g
Regular price €18,99 EURSale price €18,99 EUR Regular priceUnit price €39,56 per kg€18,99 EUR -
Up to 10% offmin. 2x 350g
Regular price €26,54 EURSale price €26,54 EUR Regular priceUnit price €37,91 per kg€29,49 EUR -
Up to 10% offapprox. 2000g
Regular price €60,29 EURSale price €60,29 EUR Regular priceUnit price €30,15 per kg€66,99 EUR -
Up to 10% off1000g
Regular price €27,89 EURSale price €27,89 EUR Regular priceUnit price €27,89 per kg€30,99 EUR
