Search
-
800g
Regular price €24,99 EURSale price €24,99 EUR Regular priceUnit price €31,24 per kg -
250g - 2000g
Regular price From €18,99 EURSale price From €18,99 EUR Regular priceUnit price €75,96 per kg€0,00 EUR -
480 g
Regular price €18,99 EURSale price €18,99 EUR Regular priceUnit price €39,56 per kg€18,99 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €17,99 EURSale price From €17,99 EUR Regular priceUnit price €71,96 per kg -
Up to 10% off1200g
Regular price €20,24 EURSale price €20,24 EUR Regular priceUnit price €16,87 per kg€22,49 EUR -
500 g
Regular price €17,49 EURSale price €17,49 EUR Regular priceUnit price €34,98 per kg -
1500g
Regular price €30,49 EURSale price €30,49 EUR Regular priceUnit price €20,33 per kg -
600g TKF
Regular price From €40,99 EURSale price From €40,99 EUR Regular priceUnit price €102,98 per kg€40,99 EUR -
200 - 2000g
Regular price From €23,99 EURSale price From €23,99 EUR Regular priceUnit price €119,95 per kg€18,99 EUR -
Up to 10% off1000g
Regular price €27,89 EURSale price €27,89 EUR Regular priceUnit price €27,89 per kg€30,99 EUR -
Elsenbach pasture pork fillet [TKF]
350g TKF
Regular price From €15,49 EURSale price From €15,49 EUR Regular priceUnit price €51,23 per kg€15,49 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €14,99 EURSale price From €14,99 EUR Regular priceUnit price €59,96 per kg€14,99 EUR -
Up to 10% off1000g
Regular price €27,89 EURSale price €27,89 EUR Regular priceUnit price €27,89 per kg€30,99 EUR -
2200g
Regular price €114,99 EURSale price €114,99 EUR Regular priceUnit price €44,92 per kg -
Up to 10% offapprox. 2000g
Regular price €60,29 EURSale price €60,29 EUR Regular priceUnit price €30,15 per kg€66,99 EUR -
German wild boar goulash - 2500g [TKF]
2500g TKF
Regular price €59,49 EURSale price €59,49 EUR Regular priceUnit price €23,80 per kg