Suche
-
Smoke Pellets Kirsche (201101)
Only 3 leftRegular price €11,90 EURSale price €11,90 EUR Regular priceUnit price per€11,90 EUR -
Up to 10% off900g
Regular price €34,19 EURSale price €34,19 EUR Regular priceUnit price €37,99 per kg€37,99 EUR -

600 - 800g
Regular price €44,49 EURSale price €44,49 EUR Regular priceUnit price €74,15 per kg€44,49 EUR -
Up to 10% offSimmental Burger Patties 2x200g [TKF]
2 x 200g
Regular price €10,34 EURSale price €10,34 EUR Regular priceUnit price €25,85 per kg€11,49 EUR -
Vulcano Vespers - Guianciale Whole
approx. 1200g
Regular price €59,99 EURSale price €59,99 EUR Regular priceUnit price €49,99 per kg -
1000g
Regular price €3,49 EURSale price €3,49 EUR Regular priceUnit price €3,49 per kg -
Only 4 leftRegular price €9,90 EURSale price €9,90 EUR Regular priceUnit price per€9,90 EUR -
Only 2 leftRegular price €27,99 EURSale price €27,99 EUR Regular priceUnit price per€27,99 EUR -
Kasseler neck without bone - 500g
approx. 500 g
Regular price €7,49 EURSale price €7,49 EUR Regular priceUnit price €18,73 per kg -
Elsenbach pasture pork fillet [TKF]
350g TKF
Regular price From €15,49 EURSale price From €15,49 EUR Regular priceUnit price €51,23 per kg€15,49 EUR -
Teutschenthaler Natural Meat - Knackwurst Package
approx. 1900g
Regular price €74,99 EURSale price €74,99 EUR Regular priceUnit price €39,47 per kg -
Up to 10% off1300-1700g
Regular price From €35,54 EURSale price From €35,54 EUR Regular priceUnit price €27,34 per kg€39,49 EUR -
1000g
Regular price €13,99 EURSale price €13,99 EUR Regular priceUnit price €13,99 per kg -

approx. 450g
Regular price €33,49 EURSale price €33,49 EUR Regular priceUnit price €74,42 per kg€33,49 EUR -
German wild boar goulash - 2500g [TKF]
2500g TKF
Regular price €59,49 EURSale price €59,49 EUR Regular priceUnit price €23,80 per kg -
Knochenbrühe Pulver 200g – Weiderind aus Schweden
Regular price €22,95 EURSale price €22,95 EUR Regular priceUnit price per
