Suche
-
Up to 10% offBig Mama's Ketchup – HOT Sauce
250 ml
Only 5 leftRegular price €9,89 EURSale price €9,89 EUR Regular priceUnit price €9,89 per item€10,99 EUR -
Only 6 leftRegular price €39,90 EURSale price €39,90 EUR Regular priceUnit price per€39,90 EUR -
approx. 4220g - Organic Chicken
Regular price €139,99 EURSale price €139,99 EUR Regular priceUnit price €33,17 per kg -
Up to 10% off2800g
Regular price €114,29 EURSale price €114,29 EUR Regular priceUnit price €40,82 per kg€126,99 EUR -
Up to 10% off1000g
Regular price €27,89 EURSale price €27,89 EUR Regular priceUnit price €27,89 per kg€30,99 EUR -
Up to 27% offOnly 2 leftRegular price €9,50 EURSale price €9,50 EUR Regular priceUnit price per€12,99 EUR -
Up to 10% off2 x 300g
Regular price From €26,09 EURSale price From €26,09 EUR Regular priceUnit price €43,48 per kg€28,99 EUR -
600g
Regular price €13,99 EURSale price €13,99 EUR Regular priceUnit price €23,32 per kg -
1500g
Regular price €7,99 EURSale price €7,99 EUR Regular priceUnit price €5,33 per kg -
Grill-WOK aus Kohlenstoffstahl (120779)
Only 3 leftRegular price €99,00 EURSale price €99,00 EUR Regular priceUnit price per€99,00 EUR -

New Zealand Lamb Sirloin Steak
700 g
Regular price From €31,49 EURSale price From €31,49 EUR Regular priceUnit price €44,99 per kg -
200g - 2000g
Regular price From €25,49 EURSale price From €25,49 EUR Regular priceUnit price €127,45 per kg€25,49 EUR -
Butcher's spit roast min. 2.5kg
2500 g
Regular price €38,99 EURSale price €38,99 EUR Regular priceUnit price €15,60 per kg -
Up to 10% offRegular price From €7,19 EURSale price From €7,19 EUR Regular priceUnit price €23,97 per kg€7,99 EUR -
Up to 10% off1000g
Regular price €27,89 EURSale price €27,89 EUR Regular priceUnit price €27,89 per kg€30,99 EUR -
Up to 10% offapprox. 1000g
Regular price €14,39 EURSale price €14,39 EUR Regular priceUnit price €14,39 per kg€15,99 EUR
