Search
-
approx. 2600 g
Regular price €8,49 EURSale price €8,49 EUR Regular priceUnit price €4,25 per kg -
approx. 1000g
Regular price €7,99 EURSale price €7,99 EUR Regular priceUnit price €7,99 per kg -
Dietzel Duroc Pork Ribs All You Can Box
approx. 5700g
Regular price €109,99 EURSale price €109,99 EUR Regular priceUnit price €19,30 per kg -
Pork Loin from the Weide Pig, 230 g [Frozen]
230g
Only 5 leftRegular price €8,99 EURSale price €8,99 EUR Regular priceUnit price €39,09 per kg€8,99 EUR -
approx. 1000g
Regular price €5,99 EURSale price €5,99 EUR Regular priceUnit price €5,99 per kg -
Up to 10% off2 x 300g
Regular price From €26,09 EURSale price From €26,09 EUR Regular priceUnit price €43,48 per kg€28,99 EUR -
Roast suckling pig, min. 1.5kg
1500 g
Regular price €47,49 EURSale price €47,49 EUR Regular priceUnit price €31,66 per kg -
Pork loin - Boston butt 360g - 6000g
2 x 180g
Regular price From €6,49 EURSale price From €6,49 EUR Regular priceUnit price €18,03 per kg -
1400g
Regular price €8,49 EURSale price €8,49 EUR Regular priceUnit price €7,08 per kg -
Elsenbach pasture pork fillet [TKF]
350g TKF
Regular price From €15,49 EURSale price From €15,49 EUR Regular priceUnit price €51,23 per kg€15,49 EUR -
1000g
Regular price From €11,99 EURSale price From €11,99 EUR Regular priceUnit price €11,99 per kg -
Up to 10% off1000 - 1300g
Regular price From €5,39 EURSale price From €5,39 EUR Regular priceUnit price €5,31 per kg€5,99 EUR -
2 x 180g
Regular price From €5,99 EURSale price From €5,99 EUR Regular priceUnit price €16,64 per kg -
Dietzel Duroc Pork - BBQ Party Box
approx. 5500g
Regular price €164,99 EURSale price €164,99 EUR Regular priceUnit price €30,00 per kg -
Up to 10% off2 x 200g
Regular price €22,04 EURSale price €22,04 EUR Regular priceUnit price €55,10 per kg€24,49 EUR