Search
-
Up to 10% offChicken breast, sliced, min. 400g
min. 400g
Regular price €10,34 EURSale price €10,34 EUR Regular priceUnit price €25,85 per kg€11,49 EUR -
Up to 10% offapprox. 1.2 kg
Regular price €17,09 EURSale price €17,09 EUR Regular priceUnit price €14,24 per kg€18,99 EUR -
Up to 10% offmin. 550g
Regular price €5,39 EURSale price €5,39 EUR Regular priceUnit price €9,80 per kg€5,99 EUR -
Up to 10% offOrganic free-range chicken 1.3kg
approx. 1.3 kg
Regular price €33,74 EURSale price €33,74 EUR Regular priceUnit price €25,95 per kg€37,49 EUR -
Up to 10% offFree-range chicken breast fillet 2x175g
approx. 2 x 175g
Regular price €14,39 EURSale price €14,39 EUR Regular priceUnit price €41,11 per kg€15,99 EUR -
HALALUp to 10% offmin. 500g
Regular price €6,74 EURSale price €6,74 EUR Regular priceUnit price €13,48 per kg€7,49 EUR -
Up to 10% offapprox. 10 x 120g
Regular price €18,89 EURSale price €18,89 EUR Regular priceUnit price €15,74 per kg€20,99 EUR -
ORGANIC Hof Krautgartner - poultry boxes
approx. 4430g - Organic Mixed Vegetables
Regular price From €99,99 EURSale price From €99,99 EUR Regular priceUnit price €40,63 per kg -
Up to 10% offmin. 500g
Regular price €5,84 EURSale price €5,84 EUR Regular priceUnit price €11,68 per kg€6,49 EUR -
Up to 10% offFree-range chicken thighs, 2 x 200 g
approx. 2 x 200g
Regular price €8,54 EURSale price €8,54 EUR Regular priceUnit price €21,35 per kg€9,49 EUR -
Up to 10% offFree-range black-feathered chicken Label Rouge 1.4kg
approx. 1.4 kg
Regular price €31,04 EURSale price €31,04 EUR Regular priceUnit price €22,17 per kg€34,49 EUR -
Up to 10% offOrganic free-range chicken leg 2x200g
approx. 2 x 200g
Regular price €10,34 EURSale price €10,34 EUR Regular priceUnit price €25,85 per kg€11,49 EUR -
Up to 10% offSupreme corn-fed chicken breast 700g (4 pieces)
min. 4x 175g
Regular price €18,44 EURSale price €18,44 EUR Regular priceUnit price €26,34 per kg€20,49 EUR -
Up to 10% off2 x 200g
Regular price €12,14 EURSale price €12,14 EUR Regular priceUnit price €30,35 per kg€13,49 EUR -
Up to 10% offmin. 400g
Regular price €8,54 EURSale price €8,54 EUR Regular priceUnit price €21,35 per kg€9,49 EUR -
Up to 10% offapprox. 1.1 kg
Regular price €23,84 EURSale price €23,84 EUR Regular priceUnit price €21,67 per kg€26,49 EUR