Search
-
450 g
Regular price €16,49 EURSale price €16,49 EUR Regular priceUnit price €36,64 per kg€16,49 EUR -
200g - 1000g
Regular price €12,49 EURSale price €12,49 EUR Regular priceUnit price €62,45 per kg€12,49 EUR -
12 pieces
Regular price €43,49 EURSale price €43,49 EUR Regular priceUnit price €43,49 per kg -
450 g
Regular price €19,49 EURSale price €19,49 EUR Regular priceUnit price €43,31 per kg€16,99 EUR -
800g
Regular price €17,49 EURSale price €17,49 EUR Regular priceUnit price €21.862,50 per kg -
800g
Regular price €21,99 EURSale price €21,99 EUR Regular priceUnit price €27,49 per kg -
400 g
Regular price €24,49 EURSale price €24,49 EUR Regular priceUnit price €61,23 per kg€24,49 EUR -
800 g
Regular price €20,49 EURSale price €20,49 EUR Regular priceUnit price €25,61 per kg -
Black Tiger Prawns 08/12 - 850g [TKF]
850g
Regular price €37,49 EURSale price €37,49 EUR Regular priceUnit price €44,11 per kg -
300g - 1100g
Regular price From €13,99 EURSale price From €13,99 EUR Regular priceUnit price €46,63 per kg€13,99 EUR -
Black Tiger Prawn Tails 800g [TKF]
800g
Regular price €38,99 EURSale price €38,99 EUR Regular priceUnit price €48,74 per kg -
800g
Regular price €77,99 EURSale price €77,99 EUR Regular priceUnit price €97,49 per kg -
Up to 10% offapprox. 300g
Regular price €9,44 EURSale price €9,44 EUR Regular priceUnit price €31,47 per kg€10,49 EUR -
800g
Regular price €20,99 EURSale price €20,99 EUR Regular priceUnit price €26,24 per kg -
Pahle Alaska Wild Salmon - Fresh Fillet
approx. 900 g
Regular price €76,49 EURSale price €76,49 EUR Regular priceUnit price €89,99 per kg -
Peeled & pre-cooked prawns 800g [TKF]
800g
Regular price €37,49 EURSale price €37,49 EUR Regular priceUnit price €46,86 per kg