Search
-
Up to 10% offOrganic free-range chicken 1.3kg
approx. 1.3 kg
Regular price €33,74 EURSale price €33,74 EUR Regular priceUnit price €25,95 per kg€37,49 EUR -
80g
Only 8 leftRegular price €8,99 EURSale price €8,99 EUR Regular priceUnit price €112,38 per kg€8,99 EUR -
Up to 10% offSchwamm's Beef Brisket approx. 800g
approx. 800g
Regular price €23,84 EURSale price €23,84 EUR Regular priceUnit price €29,80 per kg€26,49 EUR -
300 g
Regular price €8,49 EURSale price €8,49 EUR Regular priceUnit price €28,30 per kg€8,49 EUR -
Only 4 leftRegular price €11,90 EURSale price €11,90 EUR Regular priceUnit price per€11,90 EUR -
King crab - legs & claws cooked 600g [TKF]
600g - precooked frozen
Only 1 leftRegular price €99,99 EURSale price €99,99 EUR Regular priceUnit price €166,65 per kg -
Smoke Pellets Walnuss (201106)
Only 2 leftRegular price €11,90 EURSale price €11,90 EUR Regular priceUnit price per€11,90 EUR -
Up to 10% offapprox. 1500g
Regular price €37,34 EURSale price €37,34 EUR Regular priceUnit price €24,89 per kg€41,49 EUR -
Hof am Mühlenbach - beef boxes
3200 - 6500g
Regular price From €142,99 EURSale price From €142,99 EUR Regular priceUnit price per -
Up to 10% offapprox. 1.2 kg
Regular price €17,09 EURSale price €17,09 EUR Regular priceUnit price €14,24 per kg€18,99 EUR -
Up to 10% offmin. 400g
Regular price €8,54 EURSale price €8,54 EUR Regular priceUnit price €21,35 per kg€9,49 EUR -
ORGANIC Hof Krautgartner - poultry boxes
approx. 4430g - Organic Mixed Vegetables
Regular price From €99,99 EURSale price From €99,99 EUR Regular priceUnit price €40,63 per kg -
Up to 10% offSimmental Short Ribs 1Kg - 1.5 Kg
1500 g
Regular price From €21,14 EURSale price From €21,14 EUR Regular priceUnit price €20,99 per kg€23,49 EUR -
Schröder's homemade blood sausage
200g
Regular price €5,49 EURSale price €5,49 EUR Regular priceUnit price €27,45 per kg -
300g
Regular price €8,99 EURSale price €8,99 EUR Regular priceUnit price €29,97 per kg -
Arg. hare saddle fillets - 1000g [TKF]
1000g TKF
Regular price €65,99 EURSale price €65,99 EUR Regular priceUnit price €65,99 per kg