Search
-
Up to 37% offRegular price €74,35 EURSale price €74,35 EUR Regular priceUnit price per€118,03 EUR -
Up to 10% offFree-range black-feathered chicken Label Rouge 1.4kg
approx. 1.4 kg
Regular price €31,04 EURSale price €31,04 EUR Regular priceUnit price €22,17 per kg€34,49 EUR -
Up to 10% offOrganic free-range chicken 1.3kg
approx. 1.3 kg
Regular price €33,74 EURSale price €33,74 EUR Regular priceUnit price €25,95 per kg€37,49 EUR -
Up to 36% offRegular price €158,36 EURSale price €158,36 EUR Regular priceUnit price per€247,44 EUR -
Up to 10% offapprox. 1.1 kg
Regular price €23,84 EURSale price €23,84 EUR Regular priceUnit price €21,67 per kg€26,49 EUR -
Up to 10% offOrganic free-range chicken leg 2x200g
approx. 2 x 200g
Regular price €10,34 EURSale price €10,34 EUR Regular priceUnit price €25,85 per kg€11,49 EUR -
Up to 10% offGuinea fowl breast fillet Supreme 4x200g
approx. 4 x 200g
Regular price €32,84 EURSale price €32,84 EUR Regular priceUnit price €41,05 per kg€36,49 EUR -
Up to 10% offapprox. 1500g
Regular price €27,89 EURSale price €27,89 EUR Regular priceUnit price €18,59 per kg€30,99 EUR -
Up to 10% offapprox. 1.6 kg
Regular price €28,79 EURSale price €28,79 EUR Regular priceUnit price €17,99 per kg€31,99 EUR -
Up to 10% offOrganic free-range chicken breast 2 x 162.5g
approx. 2 x 162.5g
Regular price €24,29 EURSale price €24,29 EUR Regular priceUnit price €74,74 per kg€26,99 EUR -
Up to 10% offmin. 400g
Regular price €8,54 EURSale price €8,54 EUR Regular priceUnit price €21,35 per kg€9,49 EUR -
HALALUp to 10% offmin. 500g
Regular price €6,74 EURSale price €6,74 EUR Regular priceUnit price €13,48 per kg€7,49 EUR -
vertikaler Hähnchenhalter (117458)
Only 3 leftRegular price €29,00 EURSale price €29,00 EUR Regular priceUnit price per€29,00 EUR -
Up to 10% offapprox. 2000g
Regular price €60,29 EURSale price €60,29 EUR Regular priceUnit price €30,15 per kg€66,99 EUR -
Up to 10% offmin. 300g
Regular price €7,64 EURSale price €7,64 EUR Regular priceUnit price €25,47 per kg€8,49 EUR -
1500g
Regular price €30,49 EURSale price €30,49 EUR Regular priceUnit price €20,33 per kg