Search
-
Up to 10% off18 pcs
Regular price €8,09 EURSale price €8,09 EUR Regular priceUnit price €44,94 per kg€8,99 EUR -
vertikaler Truthahnhalter (117441)
Only 3 leftRegular price €29,00 EURSale price €29,00 EUR Regular priceUnit price per€29,00 EUR -
Up to 10% offQuails fresh. Pleine Saveur (2 pieces)
min. 2x 175g
Regular price €11,69 EURSale price €11,69 EUR Regular priceUnit price €33,40 per kg€12,99 EUR -
Dry Ager - Book "The Dry Aging Bible" (German)
Regular price €79,95 EURSale price €79,95 EUR Regular priceUnit price per -
Up to 10% off100g
Regular price €14,39 EURSale price €14,39 EUR Regular priceUnit price €14,39 per kg€15,99 EUR -
Up to 10% offPork hock - foreleg, cured, 3 x 650g
3 x approx. 650g
Regular price €8,54 EURSale price €8,54 EUR Regular priceUnit price €4,38 per kg€9,49 EUR -
Up to 10% off220g
Regular price €8,09 EURSale price €8,09 EUR Regular priceUnit price €36,77 per kg€8,99 EUR -
BIO Feinkost Englert - Boney Bone Broth Mix 6 x 440ml
6 x 440ml
Regular price €44,99 EURSale price €44,99 EUR Regular priceUnit price €17,04 per kg -
Up to 10% offapprox. 10 x 120g
Regular price €18,89 EURSale price €18,89 EUR Regular priceUnit price €15,74 per kg€20,99 EUR -
Dr. Reuter's - Buddy's Choice Monatsration 36 x 400g
Regular price €139,80 EURSale price €139,80 EUR Regular priceUnit price per -
Teutschenthaler natural meat - fine selection
approx. 2280g
Regular price €74,99 EURSale price €74,99 EUR Regular priceUnit price €32,89 per kg -
Räucherbretter - Zedernholz groß (17831)
Regular price €29,99 EURSale price €29,99 EUR Regular priceUnit price per€29,99 EUR -
90g
Only 6 leftRegular price €8,99 EURSale price €8,99 EUR Regular priceUnit price €99,89 per kg€0,00 EUR -
approx. 2600 g
Regular price €8,49 EURSale price €8,49 EUR Regular priceUnit price €4,25 per kg -
Up to 10% offRegular price €53,05 EURSale price €53,05 EUR Regular priceUnit price €16,32 per kg€58,95 EUR -
Up to 60% offKreutzers Asian Allrounder Sauce 500ml
245ml-500 ml
Regular price From €4,80 EURSale price From €4,80 EUR Regular priceUnit price €14,00 per kg€11,99 EUR