Search
-
1800g
Regular price €19,80 EURSale price €19,80 EUR Regular priceUnit price €11,00 per kg -
2500g
Regular price €72,48 EURSale price €72,48 EUR Regular priceUnit price €28,99 per kg€72,48 EUR -
Up to 10% offSchwenkersteaks No. 1 - 10 pieces (2200g)
2200g
Regular price €27,89 EURSale price €27,89 EUR Regular priceUnit price €13,95 per kg€30,99 EUR -
Up to 10% off800 g
Regular price €11,24 EURSale price €11,24 EUR Regular priceUnit price €14,05 per kg€12,49 EUR -
Up to 10% off0.5 – 1.8 kg
Regular price From €51,29 EURSale price From €51,29 EUR Regular priceUnit price €53,99 per kg€0,00 EUR -
10-16 pieces - 10kg Party Box
Regular price €118,99 EURSale price €118,99 EUR Regular priceUnit price €11,90 per kg€118,99 EUR -
Sliced bacon 500g – smoked & vacuum-packed
500 g
Regular price €14,99 EURSale price €14,99 EUR Regular priceUnit price €29,98 per kg€13,49 EUR -
Spareribs - St. Louis Cut 10kg Party Box
10-12 pieces - 10kg Party Box
Regular price €96,49 EURSale price €96,49 EUR Regular priceUnit price €9,65 per kg€0,00 EUR -
Up to 10% off4 x 100g
Regular price €10,79 EURSale price €10,79 EUR Regular priceUnit price €26,98 per kg€11,99 EUR -
600 g
Regular price €8,49 EURSale price €8,49 EUR Regular priceUnit price €14,15 per kg -
Teutschenthaler natural meat - fine selection
approx. 2280g
Regular price €74,99 EURSale price €74,99 EUR Regular priceUnit price €32,89 per kg -
2200g
Regular price €114,99 EURSale price €114,99 EUR Regular priceUnit price €44,92 per kg -
Schröder Lyoner - ring-shaped meat sausage
400 g
Regular price €9,49 EURSale price €9,49 EUR Regular priceUnit price €23,73 per kg -
Schwamm's Spare Ribs Hot Texas 600g
600 g
Regular price €7,49 EURSale price €7,49 EUR Regular priceUnit price €12,48 per kg -
approx. 800g
Regular price From €7,99 EURSale price From €7,99 EUR Regular priceUnit price €9,99 per kg€0,00 EUR -
Kasseler neck without bone - 500g
approx. 500 g
Regular price €7,49 EURSale price €7,49 EUR Regular priceUnit price €18,73 per kg