Search
-
1500g TKF
Only 5 leftRegular price From €123,49 EURSale price From €123,49 EUR Regular priceUnit price €87,99 per kg€123,49 EUR -
600g - 1000g
Only 1 leftRegular price From €64,99 EURSale price From €64,99 EUR Regular priceUnit price €103,31 per kg€64,99 EUR -
Up to 10% offapprox. 1500g
Regular price €37,34 EURSale price €37,34 EUR Regular priceUnit price €24,89 per kg€41,49 EUR -
Up to 10% off
200g - 2000g
Regular price From €29,69 EURSale price From €29,69 EUR Regular priceUnit price €148,45 per kg€32,99 EUR -
Up to 15% offRegular price From €26,34 EURSale price From €26,34 EUR Regular priceUnit price €26,29 per kg€30,99 EUR -
Regular price €119,98 EURSale price €119,98 EUR Regular priceUnit price per -
350g - 2000g
Regular price From €28,49 EURSale price From €28,49 EUR Regular priceUnit price €81,40 per kg -
Iberico Dry Aged Roast Beef [TKF]
250 - 2000g
Regular price From €27,49 EURSale price From €27,49 EUR Regular priceUnit price €109,96 per kg€27,49 EUR -
Up to 10% off2 x 300g
Regular price From €26,09 EURSale price From €26,09 EUR Regular priceUnit price €43,48 per kg€28,99 EUR -
Up to 10% off250g - 2000g
Regular price From €10,34 EURSale price From €10,34 EUR Regular priceUnit price €41,36 per kg€11,49 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €13,99 EURSale price From €13,99 EUR Regular priceUnit price €55,96 per kg -

250g - 2000g
Regular price From €19,99 EURSale price From €19,99 EUR Regular priceUnit price €79,96 per kg -
350g - 2000g
Regular price From €34,49 EURSale price From €34,49 EUR Regular priceUnit price €98,54 per kg€34,49 EUR -
Up to 20% off100g - 400g TKF
Regular price From €6,99 EURSale price From €6,99 EUR Regular priceUnit price €69,95 per kg€6,99 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €11,49 EURSale price From €11,49 EUR Regular priceUnit price €183,96 per kg€11,49 EUR -
800g - 1100g
Regular price From €86,49 EURSale price From €86,49 EUR Regular priceUnit price €108,32 per kg€86,49 EUR
