Search
-
Up to 10% off2 x 300g
Regular price From €26,09 EURSale price From €26,09 EUR Regular priceUnit price €43,48 per kg€28,99 EUR -
Spareribs - St. Louis Cut 10kg Party Box
10-12 pieces - 10kg Party Box
Regular price €96,49 EURSale price €96,49 EUR Regular priceUnit price €9,65 per kg€0,00 EUR -
Up to 10% offSimmental Short Ribs 1Kg - 1.5 Kg
1500 g
Regular price From €21,14 EURSale price From €21,14 EUR Regular priceUnit price €20,99 per kg€23,49 EUR -
Up to 30% offArgentina Picanha - Tafelspitz
1000g
Regular price From €35,69 EURSale price From €35,69 EUR Regular priceUnit price €35,58 per kg€50,99 EUR -
Up to 10% off1000g
Regular price €43,19 EURSale price €43,19 EUR Regular priceUnit price €43,19 per kg€47,99 EUR -
Organic Black Hen - Santa Marta Filter Coffee
250 g
Regular price From €16,99 EURSale price From €16,99 EUR Regular priceUnit price €67,96 per kg -

350g - 2000g
Regular price From €40,49 EURSale price From €40,49 EUR Regular priceUnit price €115,69 per kg€40,49 EUR -
600g
Regular price €13,99 EURSale price €13,99 EUR Regular priceUnit price €23,32 per kg -
BIO Feinkost Englert - Boney Bone Broth Mix 6 x 440ml
6 x 440ml
Regular price €44,99 EURSale price €44,99 EUR Regular priceUnit price €17,04 per kg -
250g - 2000g
Regular price From €13,99 EURSale price From €13,99 EUR Regular priceUnit price €55,96 per kg -
Australian Wagyu Entrecôte - Ribeye (8+)
350g - 2000g
Regular price From €111,49 EURSale price From €111,49 EUR Regular priceUnit price €318,54 per kg€111,49 EUR -
200g - 2000g
Regular price From €25,49 EURSale price From €25,49 EUR Regular priceUnit price €127,45 per kg€25,49 EUR -
Up to 15% offKreutzer's Premium BBQ Ribs 600g
600g
Regular price €9,34 EURSale price €9,34 EUR Regular priceUnit price €15,57 per kg€10,99 EUR -
Up to 10% offRegular price From €7,19 EURSale price From €7,19 EUR Regular priceUnit price €23,97 per kg€7,99 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €19,49 EURSale price From €19,49 EUR Regular priceUnit price €77,96 per kg -
350g - 2000g
Regular price From €41,49 EURSale price From €41,49 EUR Regular priceUnit price €118,54 per kg€41,49 EUR
