Search
-
Irish Tomahawk Steak, whole piece
0.8 - 1.5 kg
Regular price From €81,99 EURSale price From €81,99 EUR Regular priceUnit price €90,99 per kg -
ORGANIC Black Hen - Soares Espresso
250 g
Regular price From €16,99 EURSale price From €16,99 EUR Regular priceUnit price €67,96 per kg -
Up to 10% off900g - 1600g
Regular price From €59,39 EURSale price From €59,39 EUR Regular priceUnit price €65,85 per kg€65,99 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €11,49 EURSale price From €11,49 EUR Regular priceUnit price €183,96 per kg€11,49 EUR -
Up to 10% off250g - 2000g
Regular price From €12,59 EURSale price From €12,59 EUR Regular priceUnit price €50,36 per kg€13,99 EUR -
Up to 10% offapprox. 1000g
Regular price €14,39 EURSale price €14,39 EUR Regular priceUnit price €14,39 per kg€15,99 EUR -
Maki Tori - Chicken Fillet Bites
1000g
Regular price €24,49 EURSale price €24,49 EUR Regular priceUnit price €24,49 per kg€24,49 EUR -
approx. 1000g
Regular price €7,99 EURSale price €7,99 EUR Regular priceUnit price €7,99 per kg -
100g
Regular price €3,49 EURSale price €3,49 EUR Regular priceUnit price €34,90 per kg -
Räucherbretter - Zedernholz groß (17831)
Regular price €29,99 EURSale price €29,99 EUR Regular priceUnit price per€29,99 EUR -
Australian Wagyu Roast Beef (8+)
250g - 2000g
Regular price From €37,49 EURSale price From €37,49 EUR Regular priceUnit price €149,96 per kg€0,00 EUR -
200g - 1000g
Regular price From €19,49 EURSale price From €19,49 EUR Regular priceUnit price €96,99 per kg€19,49 EUR -
Up to 10% off18 pcs
Regular price €8,09 EURSale price €8,09 EUR Regular priceUnit price €44,94 per kg€8,99 EUR -
Regular price €19,90 EURSale price €19,90 EUR Regular priceUnit price per€19,90 EUR -
200g - 2000g
Regular price From €17,49 EURSale price From €17,49 EUR Regular priceUnit price €87,45 per kg -
Up to 10% off350g - 2000g
Regular price From €17,54 EURSale price From €17,54 EUR Regular priceUnit price €50,11 per kg€19,49 EUR