Search
-
approx. 1000g
Regular price €5,99 EURSale price €5,99 EUR Regular priceUnit price €5,99 per kg -
Up to 10% off250g - 2000g
Regular price From €12,59 EURSale price From €12,59 EUR Regular priceUnit price €50,36 per kg€13,99 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €16,99 EURSale price From €16,99 EUR Regular priceUnit price €67,96 per kg -
Up to 10% offSimmental Short Ribs 1Kg - 1.5 Kg
1500 g
Regular price From €21,14 EURSale price From €21,14 EUR Regular priceUnit price €20,99 per kg€23,49 EUR -
Kasseler neck without bone - 500g
approx. 500 g
Regular price €7,49 EURSale price €7,49 EUR Regular priceUnit price €18,73 per kg -
1400g
Regular price €8,49 EURSale price €8,49 EUR Regular priceUnit price €7,08 per kg -
German Wagyu Burger Patties - 2x200g [Frozen]
2 x 200g
Regular price €18,99 EURSale price €18,99 EUR Regular priceUnit price €48,69 per kg€18,99 EUR -
Up to 10% off350g - 2000g
Regular price From €17,54 EURSale price From €17,54 EUR Regular priceUnit price €50,11 per kg€19,49 EUR -
Spare ribs - belly pork, whole, approx. 4500g
approx. 4500g
Regular price €42,49 EURSale price €42,49 EUR Regular priceUnit price €9,44 per kg€42,49 EUR -

approx. 450g
Regular price €33,49 EURSale price €33,49 EUR Regular priceUnit price €74,42 per kg€33,49 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €24,49 EURSale price From €24,49 EUR Regular priceUnit price €97,96 per kg€24,49 EUR -
Pork schnitzel from the top leg, 4 x 180g
4 x 180 g
Regular price €10,49 EURSale price €10,49 EUR Regular priceUnit price €14,57 per kg -
Rimoco - BIO Rosmarin Zitronensalz
90g
Only 5 leftRegular price €6,49 EURSale price €6,49 EUR Regular priceUnit price €72,11 per kg€6,49 EUR -
Up to 10% offapprox. 1500g
Regular price €37,34 EURSale price €37,34 EUR Regular priceUnit price €24,89 per kg€41,49 EUR -
Up to 10% off900g
Regular price €34,19 EURSale price €34,19 EUR Regular priceUnit price €37,99 per kg€37,99 EUR -
Elsenbach pasture pork fillet [TKF]
350g TKF
Regular price From €15,49 EURSale price From €15,49 EUR Regular priceUnit price €51,23 per kg€15,49 EUR
