Suche
-

New Zealand Lamb Sirloin Steak
700 g
Regular price From €31,49 EURSale price From €31,49 EUR Regular priceUnit price €44,99 per kg -
1000g
Regular price €3,49 EURSale price €3,49 EUR Regular priceUnit price €3,49 per kg -
Up to 10% offSimmental Burger Patties 2x200g [TKF]
2 x 200g
Regular price €10,34 EURSale price €10,34 EUR Regular priceUnit price €25,85 per kg€11,49 EUR -
Up to 10% offBuffalo Wings Hot Sauce Original
215 ml
Regular price €8,09 EURSale price €8,09 EUR Regular priceUnit price €8,09 per item€8,99 EUR -
1000g
Regular price From €11,99 EURSale price From €11,99 EUR Regular priceUnit price €11,99 per kg -

700 - 1000 g
Regular price €52,49 EURSale price €52,49 EUR Regular priceUnit price €74,99 per kg -
Butcher's spit roast min. 2.5kg
2500 g
Regular price €38,99 EURSale price €38,99 EUR Regular priceUnit price €15,60 per kg -
Smoke Pellets Kirsche (201101)
Only 3 leftRegular price €11,90 EURSale price €11,90 EUR Regular priceUnit price per€11,90 EUR -
Dietzel Duroc Pork Ribs All You Can Box
approx. 5700g
Regular price €109,99 EURSale price €109,99 EUR Regular priceUnit price €19,30 per kg -
Up to 10% off2 x 300g
Regular price From €26,09 EURSale price From €26,09 EUR Regular priceUnit price €43,48 per kg€28,99 EUR -
Knochenbrühe Pulver 200g – Weiderind aus Schweden
Regular price €22,95 EURSale price €22,95 EUR Regular priceUnit price per -
Up to 10% offapprox. 1000g
Regular price €14,39 EURSale price €14,39 EUR Regular priceUnit price €14,39 per kg€15,99 EUR -
Up to 10% offRegular price From €7,19 EURSale price From €7,19 EUR Regular priceUnit price €23,97 per kg€7,99 EUR -
German wild boar goulash - 2500g [TKF]
2500g TKF
Regular price €59,49 EURSale price €59,49 EUR Regular priceUnit price €23,80 per kg -
1500g
Regular price €7,99 EURSale price €7,99 EUR Regular priceUnit price €5,33 per kg -
Only 4 leftRegular price €9,90 EURSale price €9,90 EUR Regular priceUnit price per€9,90 EUR
