Search
-
Up to 10% off2 x 200g
Regular price €12,14 EURSale price €12,14 EUR Regular priceUnit price €30,35 per kg€13,49 EUR -
800g
Regular price €24,99 EURSale price €24,99 EUR Regular priceUnit price €31,24 per kg -
200g - 1000g
Regular price €12,49 EURSale price €12,49 EUR Regular priceUnit price €62,45 per kg€12,49 EUR -
Veal cutlets from the top round 4x180g
4 x 180 g
Regular price €42,99 EURSale price €42,99 EUR Regular priceUnit price €59,71 per kg -
Mediterranean Pan-Fried Meatballs - 6 x 150g
900g
Regular price €24,99 EURSale price €24,99 EUR Regular priceUnit price €27,77 per kg -
Cipressi in Chianti - Capocollo Toscano
100 g
Regular price €10,49 EURSale price €10,49 EUR Regular priceUnit price €104,90 per kg€9,49 EUR -
Up to 10% offKreutzer's Extra Hot Chili Cheese Brats, 5 x 100g, Frozen
5 x 100g
Regular price €19,79 EURSale price €19,79 EUR Regular priceUnit price €39,58 per kg€21,99 EUR -
Up to 10% off200g-2000g
Regular price From €17,99 EURSale price From €17,99 EUR Regular priceUnit price €89,95 per kg€19,99 EUR -
Up to 10% offRegular price From €7,19 EURSale price From €7,19 EUR Regular priceUnit price €23,97 per kg€7,99 EUR -
approx. 600g
Regular price €22,49 EURSale price €22,49 EUR Regular priceUnit price €37,48 per kg -
approx. 500 g
Regular price €6,49 EURSale price €6,49 EUR Regular priceUnit price €16,23 per kg -
Black Tiger Prawn Tails 800g [TKF]
800g
Regular price €38,99 EURSale price €38,99 EUR Regular priceUnit price €48,74 per kg -
Pan-fried meatballs with cheese - 6 x 110g
660g
Regular price €18,99 EURSale price €18,99 EUR Regular priceUnit price €28,77 per kg -
Levoni Prosciutto Cotto - Jolly
4500g
Regular price €161,99 EURSale price €161,99 EUR Regular priceUnit price €36,00 per kg -
Up to 10% off700g
Regular price €23,39 EURSale price €23,39 EUR Regular priceUnit price €33,41 per kg€25,99 EUR -
100g
Regular price €3,49 EURSale price €3,49 EUR Regular priceUnit price €34,90 per kg