Search
-
approx. 240g
Regular price €15,49 EURSale price €15,49 EUR Regular priceUnit price €64,54 per kg -
Up to 10% offFree-range black-feathered chicken Label Rouge 1.4kg
approx. 1.4 kg
Regular price €31,04 EURSale price €31,04 EUR Regular priceUnit price €22,17 per kg€34,49 EUR -
120g
Regular price €21,99 EURSale price €21,99 EUR Regular priceUnit price €183,25 per kg -
Up to 10% offapprox. 10 x 120g
Regular price €18,89 EURSale price €18,89 EUR Regular priceUnit price €15,74 per kg€20,99 EUR -
Up to 64% offKreutzers x Saus.Guru No.01 - bigBBQ Plum & Cherry
245 ml -500ml
Regular price From €5,64 EURSale price From €5,64 EUR Regular priceUnit price €23,02 per kg€15,49 EUR -
Up to 10% offapprox. 1500g
Regular price €41,84 EURSale price €41,84 EUR Regular priceUnit price €27,89 per kg€46,49 EUR -
Up to 10% offLyoner - ring-shaped meat sausage
400 g
Regular price €7,64 EURSale price €7,64 EUR Regular priceUnit price €19,10 per kg€8,49 EUR -
Knochenbrühe Pulver 200g – Weiderind aus Schweden
Regular price €22,95 EURSale price €22,95 EUR Regular priceUnit price per -
Knochenbrühe Pulver 500g – Weiderind aus Schweden
Regular price €44,95 EURSale price €44,95 EUR Regular priceUnit price per -
200g - 2000g
Regular price From €27,49 EURSale price From €27,49 EUR Regular priceUnit price €137,45 per kg€27,49 EUR -
Up to 10% off4 x 100g
Regular price €8,99 EURSale price €8,99 EUR Regular priceUnit price €22,48 per kg€9,99 EUR -
Up to 10% offmin. 500g
Regular price €5,84 EURSale price €5,84 EUR Regular priceUnit price €11,68 per kg€6,49 EUR -
1500g
Regular price €30,49 EURSale price €30,49 EUR Regular priceUnit price €20,33 per kg -
900g
Regular price €43,49 EURSale price €43,49 EUR Regular priceUnit price €48,32 per kg€42,29 EUR -
approx. 1800g
Regular price €52,99 EURSale price €52,99 EUR Regular priceUnit price €29,44 per kg -
Up to 10% offChicken breast, sliced, min. 400g
min. 400g
Regular price €10,34 EURSale price €10,34 EUR Regular priceUnit price €25,85 per kg€11,49 EUR